۸۶ درصد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد کارنامه خود را دریافت کردند/ دفترچه راهنمای انتخاب رشته فردا منتشر می‌شود

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه از تعداد 761 هزار و 273 داوطلب ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد 566 هزار و 158 نفر در جلسه آزمون حاضر بودند، گفت: کارنامه داوطلبان روز گذشته منتشر شده و تا ساعت 9 صبح امروز از تعداد حاضران در جلسه تعداد 488 هزار داوطلب معادل 86 درصد داوطلبان ضمن مشاهده کارنامه از آن پرینت تهیه کردند.

وی اظهار داشت: داوطلبانی که در 2 کد رشته امتحانی ثبت نام کرده و در جلسه امتحانی کد رشته دوم نیز حاضر بودند نتیجه آزمون کد رشته دوم هم در همان کارنامه مشخص شده که تعداد این افراد 51 هزار و 488 نفر است.

توکلی ادامه داد: براساس آمار 78 هزار و 415 نفر تاکنون کارنامه خود را دریافت نکرده‌اند که توصیه می‌شود این افراد با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای مشاهده و پرینت کارنامه خود اقدام کنند.

وی همچنین از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته خبر داد و گفت: دفترچه راهنما فردا پنج‌شنبه 27 خردادماه منتشر می‌شود و انتخاب رشته داوطلبان از یکشنبه سی ام خرداد ماه تا چهارشنبه دوم تیرماه است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/QDMRN7

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار