بچه های اطلاعات به هیچ وجه اجازه روزه داری ندارند

یکی از رزمندگان اطلاعات عملیات لشکر ۳۱ عاشورا:

یکی از رزمندگان اطلاعات عملیات لشکر ۳۱ عاشورا رمضان آن روزها را اینگونه برایم روایت می کند: بچه های اطلاعات عملیات به خاطر نوع کارشان نمی توانستند در یک جای ثابت مستقر شوند.

خبرگزاری میزان: محمد پور نجف از رزمندگان اطلاعات عملیات لشکر ۳۱ عاشورا رمضان آن روزها را اینگونه برایم روایت می کند: بچه های اطلاعات عملیات به خاطر نوع کارشان نمی توانستند در یک جای ثابت مستقر شوند.

دائم برای شناسایی و موقعیت شناسی دشمن مجبور بودیم که به دل عراق بزنیم و برگردیم. فرماندهان ما به ویژه امین آقا شریعتی تاکید داشتند که بچه های اطلاعات به هیچ وجه اجازه روزه داری ندارند. چون اگر ضعف و بی حالی بر ما غلبه می کرد و ما نمی توانستیم در شناسایی به هر دلیلی موفق شویم، تمام عملیات و جان هزاران نفر از رزمندگان به خطر می افتاد.

به یاد دارم که در یکی از ماه های مبارک رمضان با یوسف صارمی ۱۰ روز مرخصی گرفتیم و به دزفول رفتیم تا در مقر نیروهای اطلاعات که در پد هوایی مستقر بود، بمانیم و روزه بگیریم.

البته روزه گرفتن در روزهای طولانی بالای ۱۶ ساعت، با گرمای شدید و حداقل دمای بالای ۵۰ درجه برای ما که بچه ی آذربایجان بودیم، بسیار طاقت فرسا بود. اما تنها به عشق روزه داری و بهره مند شدن از برکات روزه، به راحتی تحمل می کردیم.

"مش ممد عمی” مسئول تدارکات گردان ما بود که چون در مقر می ماند و جایی نمی رفت، می توانست روزه بگیرد. در دمای بالای ۵۱ درجه خوزستان روزه هایش را به طور کامل می گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، هرگز از یادم نمی رود من و مهدیقلی رضایی و یوسف صارمی موقع افطار پیشش می رفتیم و می خواستیم که ما را دعا کند. لذت آن دعا ها را هنوز هم در خاطر دارم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار