قرقيزستان هوا صادر می كند!

به تازگي يك شركت قرقيزستاني اعلام كرد قيمت يك بسته هواي قرقيزستان ۲۰۰ صوم يعني حدود ۳. ۵ دلار است كه در حال حاضر چند سفارش توليد دريافت شده كه در اين درخواست‌ها هواي مناطق كوهستاني قرقيزستان جايگاه ويژه‌اي را دارد.

روزنامه آرمان: به تازگي يك شركت قرقيزستاني اعلام كرد قيمت يك بسته هواي قرقيزستان ۲۰۰ صوم يعني حدود ۳. ۵ دلار است كه در حال حاضر چند سفارش توليد دريافت شده كه در اين درخواست‌ها هواي مناطق كوهستاني قرقيزستان جايگاه ويژه‌اي را دارد.

«ماكسيم باراويك» توليدكننده اين محصول غيرعادي با بيان تاريخچه اقدامات خود، اظهار داشت: اين ايده چند سال پيش در ذهن من بود تا بتوانم هواي پاك را به صورت فشرده بسته‌بندي تهيه و صادر كنم.

وي ادامه داد: در حال حاضر اين ايده عملي شده و شركت ما هواي بسته‌بندي را تهيه كرده و به كشورهاي ديگر از جمله فرانسه و آلمان صادر مي‌كند. ماكسيم باراويك تصريح كرد: ما از ۲ سال قبل در نظر داشتيم تا بسته‌بندي و صدور هوا را اجرايي كنيم كه با عدم حق ثبت اختراع مواجه شديم اما چندي قبل اين مدرك را دريافت كرديم.

وي افزود: قيمت يك بسته هواي قرقيزستان ۲۰۰ صوم يعني حدود ۳. ۵ دلار است كه در حال حاضر چند سفارش توليد دريافت شده كه در اين درخواست‌ها هواي مناطق كوهستاني قرقيزستان جايگاه ويژه‌اي را دارد. علاوه بر اين، هواي قرقيزستان بيشتر براي گردشگران جذابيت دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار