‫خلوتگاه 3 جوان فرانسوی برای آزار و اذیت هولناک 8 دختر توریست مسابقات یورو 2016

رکنا:گروهی از جوانان فرانسوی در فضای مسابقات جام فوتبال اروپا دختران توریست را به بهانه اجاره دادن ارزان خانه ای برای اسکانشان به خلوتگاه کشانده و گروهی به آنها تجاوز می کردند.

به گزارش رکنا، این 3 پسر که نامشان فاش نشده است بسیار شیک پوش در میان مسافران خارجی حاضر می شدند و به فریب دختران دست می زدند.

پلیس فرانسه می گوید: تاکنون 8 دختر از 3 کشور اروپایی که باز اسمشان نباید فاش شود طرح شکایت کرده اند که هرکدام در گروه های دونفره به پاریس آمده بودند تا مسابقات تیم کشورشان را تماشا کنند.

یکی از دختران به پلیس گفته که او با دوستش به فرانسه آمده و چون پیشنهاد سه پسر برای محل اسکان ارزان بوده همراه آنها به خانه ای رفته و در آنجا متجاوزان با چاقو و شمشیر آنها را تهدید کرده و پس از تجاوز بدون اینکه پول هایشان را به سرقت ببرند آنها را به فاصله دوری برده و رهایشان کرده اند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس با راهنمایی یک از دختران که در مسیر خانه متجاوزان با موبایلش از مناظر و خیابان ها فیلمبرداری کرده بود توانست خانه 3 متجاوز فرانسوی که 24تا28 ساله هستند را پیدا کند.

این 3 پسر پذیرفته اند به 8 دختر توریست تجاوز کرده و انگیزه شان را تنها تفریح دانسته اند.

تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد و 3 متجاوز به زندان افتاده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار