تولید 100 مگاوات برق تجدیدپذیر توسط شرکت های آلمانی

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شرکت مشاوره پلنت این گرین پروجکتس آلمان که متخصص پروژه های فوتوولتائیک است، قرارداد تولید 100 مگاوات برق با سازمان انرژی های تجدید پذیر ایران امضا کرده است. بر اساس این قرارداد 20 ساله، سالانه 165 میلیون کیلووات ساعت برق در نزدیکی تهران تولید خواهد شد.
 
این پارک خورشیدی در پاییز 2016 کار خود را آغاز خواهد کرد. کلاوس پرئوس، مدیرعامل شرکت پلنت این گرین پروجکتس ، همکاری با متخصان ایرانی و توسعه شبکه شراکت و مشتریان این شرکت در ایران را مبنای موفقیت شرکتش در ایران می داند.
 
وی گفت:ما از امضای این قرارداد از طریق شریک و کارشناس ایرانی‌مان ، خشنودیم.این شروع خوبی است و از آنجایی که ما علاقه زیادی به پروژه های ایرانی داریم، در حال بررسی مشارکت در پروژه های بیشتر اما کوچکتر 10 تا 20 مگاواتی هستیم.
 
شرکت پلنت این گرین پروجکتس که در سال 2006 تاسیس شده، در حوزه انرژی های تجدیدپذیر فعالیت دارد و تمرکز اصلی آن بر انرژی فتوولتائیک است. در طی 10 سال گذشته، این شرکت توانسته به سرمایه گذاران و توسعه دهندگان پروژه های مختلف مشاوره های موفقی را ارائه دهد. این شرکت تجربه مناسبی در زمینه کار با شرکت های با تجربه داخلی در کشورهای مختلف از جمله ایران، تایلند و برزیل دارد.
 
انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار