درد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی -آکا

1395/03/26

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ ,درد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی,[categoriy]

درد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی -آکادرد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی

آکاایران: درد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی

آکاایران: همانطور که می دانید چندی پیش سامسونگ دو اسمارت فون جدید خود با نام های Galaxy A5 و Galaxy A3 معرفی کرد و اعلام کرد که این دو اسمارت فون بخشی از برند جدید Galaxy به حساب خواهند آمد و همچنین اعلام کرد که از ماه نوامبر ( ماه جاری) در چین و سایر مارکت ها فروش خود را آغاز خواهد کرد.
به گفته SamMobile این دو اسمارت فون فعلا فقط در آسیا عرضه خواهند شد، شاید شما هم دوست داشته باشید دلیل این موضوع را بدانید. SamMobile اعلام کرده که سامسونگ با برخی از مشکلات در ساخت این دو اسمارت فون که دارای بدنه فلزی هستندمواجه شده و به نظر می رسد که A5  و A3 از بازده تولید کم رنج می برند و طبق گزارش های رسیده تنها 50 درصد گوشی های تولید شده کیفیت مورد نظر سامسونگ را برآورده کرده اند. ظاهرا سامسونگ کار سختی در پیش خواهد داشت.

,درد سر جدید سامسونگ A5 , A3کیفیت کم بدنه فلزی,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
این اولین تجربه ساخت اسمارت فون با بدنه تمام فلزی سامسونگ است و همانطور که می دانید اکثر گوشی های سامسونگ دارای بدنه پلاستیکی هستند (Galaxy Note 4  و  Galaxy Alphaدارای لبه فلزی بوده اما پشت آنها از مواد پلاستیکی ساخته شده).

نکته اینجاست که هر دو اسمارت فون جدید سامسونگ فوق العاده باریک بوده و باید منتظر ماند و دید که این کمپانی چطور از پس این مشکل بر خواهد آمد.

دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار