X بستن تبلیغات
5. Fixed

بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید -آکا

,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy]

بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید -آکابهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید

آکاایران: بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید

آکاایران: آن ها جایگزینی برای لپتاپ نیستند،آن ها "تبلت" هستند.در کل دو مدل تبلت وجود دارد. در یک طرف تبلت های گران قیمت وجود دارند مانند iPadها و Galaxy Note ها که برای جایگزینی لپتاپ طراحی شده اندو اگر شما یکی از آن ها را می خواهید باید مبلغی بیشتر از 400 دلار را پرداخت کنید.
در طرف دیگر تبلت هایی وجود دارند که راه های بهتری برای دیدن فیلم ها در Netflix در تخت خود، برای چک کردن یک دستور پخت در آشپزخانه، یک راه بهتر برای بازی کردن Angry Birds  یا  Asphalt ، یا خواندن یک متن در قطار به حساب می آیند. این ها کار هایی هستند که هر تبلتی میتواند انجام دهد و شما نیازی به پرداختن مبلغ زیادی ندارید.
بازار تبلت ارزان قیمت وسعت زیادی دارد از تبلت های 40دلاری که درست کارکردن آنها به شانس شما بر می گردد! تا تبلت خوبی مانند Nexus 7. همه این ها یک مشخصه یکسان دارند و آن قیمت کمتر از 200 دلارشان است.
چون وسعت این تبلت ها بسیار زیاد است شما در هنگام خرید نیاز به تصمیمات هوشمندانه ای دارید. شما باید مطمئن شوید که آن همه برنامه ها و بازی هایی که شما مخواهید را پشتیبانی کند. شما به یک ساختار محکم نیاز دارید که تا حد امکان غیر قابل شکستن باشد. شما به یک عمر باطری طولانی نیاز دارید. چون تا هنگامی که روشن نباشد نیازی به تبلت ندارید ، و یک صفحه نمایش خوب میخواهید. صفحه نمایش یک نقش اساسی در تبلت دارد!
در سال های گذشته، شما همه این چیز ها را یکجا نداشتید و باید بیشتر از 200 دلار پول میدادید. اما حالا میتوانید! تنها مشکل این است که تعداد زیادی از این تبلت ها وجود دارد اما همیشه یکی بهتر از دیگری است.

Asus Memo Pad 7 این تبلت یک تبلت کامل از هر جهت است، همه چیز دارد : اندروید 4.4، یک پردازنده جدید اینتل، سبک و باریک، با این حال محکم با رنگ مشکی و گوشه های تیز تا حدودی شبیه یکی از موبایل های نوکیا به اسم لومیا است. با ظرفیت 16 یا 32 گیگا بایتی داخلی (بسیاری از تبلت های ارزان دیگر دارای 8 یا کمتر از 8 گیگابایت حافظه هستند) با دوربین عقب و جلو قوی.
یکی از مهمترین مزایای این تبلت صفحه نمایش آن است. اکثر صفحه نمایش های دیگر بسیار ضعیف  هستند و مانند این است که شما دارید به یک پنجره کثیف نگاه میکنید.این تبلت یک نمایشگر به رزولوشن 1200×1920 دارد که برای یک تبلت بسیار عالی است، یک دید بسیار زیبا با رنگ های طبیعی و عالی که برای این تبلت کافی است. هنگامی که به آن یک اسپیکر نصب کنید صدایی بسیار واضح به شما میدهد که برای دیدن فیلم بسیار خوب است.
میشود گفت این تبلت خودش را از تبلت های ارزان قیمت دیگر جدا کرده، تنها در بعضی از موارد گودی های سیاه و سفیدی در گوشه های تبلت ظاهر میشود و شرکت Asus  با گذاشتن سیستم عامل اندروید 4.4 روی آن کمی شکل داخلی صفحه را زشت کرده که این چیز ها زیاد برای یک تبلت ارزان قیمت مهم نیستند.
این مشکلات کوچک هستند،Asus  فکر چیز های بزرگ دیگر را در این تبلت کرده. باطری با شارژ کامل حدود چند روز کار میکند، کارایی این دستگاه بسیار بالا است، همه ی برنامه های آن بروز میشوند و به شما داده میشود، این همه ی چیزیست که شما از یک تبلت انتظار دارید! اگرچه این تبلت 7 اینچی نمیتواند جای لپتاپ را بگیرد و اساساً کار تبلت این نیست! این تبلت کار خود را به عنوان یک تبلت بسیار خوب انجام میدهد.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy]

به گزارش آکاایران:

Amazon Fire HDX 7 انتخاب دیگر تبلت Amazon Kindle Fire HDX 7  است. این تبلت بیشتر برای گوش دادن آهنگ، دیدن فیلم و خواندن استفاده میشود. این تبلت محصول شرکت آمازون است پس برای دیدن فیلم ها و گوش دادن به آهنگ ها نیاز به شارژ اکانت خود دارید که چیزی حدود 99  دلار در هر 2 سال میشود و شما میتوانید از چیز های بسیاری در آن بصورت مجانی نیز استفاده کنید!
اکثر مشخصه های این تبلت مانند تبلت Memo pad 7 است: یک رزولوشن 1200×1920 ، حافظه 16 گیگابایتی داخلی،یک پردازشگر سریع،عمر باطری قوی و یک بدنه محکم و کم وزن و باریک.
بدون داشتن اکانت آمازون شما کار های زیادی با این تبلت نمیتوانید انجام دهید و بدون آن تنها میتوانید از مارکت گوگل پلی استفاده کنید اما بدون داشتن آمازون همه کار های این تبلت کمی ناقص به نظر میرسد. قطعاً این تبلت برای خواندن و مطالعه کردن تبلت بسیار خوبی است اما برای بازی اینطور نیست و شما بازی هایی که بقیه در تبلت های دیگر انجام میدهند را نمیتوانید کامل بازی کنید یعنی تعدادشان محدود است.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy]


انتخاب های دیگر

نسل دوم Asus Nexus 7 این تبلت بسیار شبیه به Memo Pad 7  است!صفحه ای با کیفیت و بدنه ای محکم دارد اما مشکل اصلی آن این است که 1 سال از ساخت آن گذشته و میشود گفت که تبلت های دیگر از آن پیشی گرفته اند به علاوه اینکه پیدا کردن برای خرید آن نیز دشوار است.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] Amazon Fire HD 7 65 دلار ارزان تر از مدل HDX  است اما رزولوشن پایین تری دارد، عمر باطری کمتر و سنگین تر. بدون شک  این یک تبلت خوب در قیمت خودش است اما خرج کردن یک مقدار بیشتر به برای خریدن HDX  به آن می ارزد.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] Amazon Fire HD 6 این ارزان ترین تبلتی است که برای خرید می ارزد با دسترسی به برنامه ها و فیلم ها و بازی های آمازون و کارایی بهتر از آن چیزی که شما تصور میکنید اما بدنه آن زیاد قوی نیست و از پلاستیک است.برای استفاده خوانوادگی تبلت خوبی است.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] Evga Tegra Note 7 یک چیز خاص در مورد این تبلت ساخته شدن آن برای بازی کردن است که توسط یک پردازنده قوی همراهی میشود و تنها مشخصه بد آن صدای آن است که شبیه به یک ضبط شکسته است! اما میشود چیز بهتری نیز به جای این تبلت خرید.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] SAMSUNG Galaxy Tab 4 دارای آخرین ورژن اندروید ، یک دوربین خوب در عقب و یکی در جلو با رزولوشن 800×1280 با یک بدنه پلاستیکی کمی ضعیف. این تبلت خوب است اما عالی نیست!
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] Asus Memo pad 8 از Asus memo pad 7 صفحه اش بزرگتر است و ارزان تر از آن است،رزولوشن پایین تری نسبت به نسخه قدیمی خود دارد. اگر کمی بیشتر خرج کنید میتوانید یک صفحه بهتر با رزولوشن بالاتر داشته باشید.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] HP Stream 7 تعداد زیادی تبلت با سیستم عامل ویندوز وجود دارد که جای لپتاپ تان را میگیرد اما نکته بد درباره این سیستم عامل کمبود برنامه و بازی در مارکت آن است و اگر شما میخواهید آن را برای کار های اداری جایگزین لپتاپ کنید به احتمال زیاد 7 اینچ برای شما کوچک است!
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy] Lenovo IdeaTab A8 چیز های بد زیادی در این تبلت است و ما فقط به دلیل قیمت ارزان آن این تبلت را قرار دادیم یکی از نکات ضعیف آن فاصله بین صفحه و دستگاه است یعنی وقتی شما انگشت خود را روی صفحه آن فشار دهید مانند این است که انگار دارید چیزی که چندین مایل دورتر قرار دارد را لمس می کنید و این زیاد جالب نیست.
,بهترین تبلت ارزانی که شما میتوانید بخرید,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار