اسلحه پنهان علیمنصور، استقلالی می‌شود؟

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، عليرضا منصوريان بعد از ناكام ماندن در جذب عزت پورقاز، سراغ لئوناردو پادواني رفت و با اين مدافع برزيلي به توافق رسيد.

پادواني در ليگ چهاردهم شاگرد خود منصوريان در نفت بود و از اركان اساسي ساختار دفاعي اين تيم به شمار مي‌آمد. او در آن فصل بيشتر از دو هزار دقيقه براي نفت بازي كرد، اما شايد خاطره‌انگيزترين نمايش پادواني در آن سال، بازي برگشت با استقلال بود.

او در آن مسابقه كه به دوئلي تعيين‌كننده بين منصوريان و امير قلعه‌نويي تبديل شده بود، روز دراماتيكي را پشت سر گذاشت؛ ابتدا در جدال با محسن فروزان پنالتي‌اش را از دست داد، اما دقايقي بعد يك با يك ضربه سر تك گل بازي را به ثمر رساند.

سانتر منجر به اين گل را وحيد اميري روي دروازه استقلال انجام داد. با اين پيروزي، عليمنصور توانست قلعه‌نويي را «دبل» كند و پايه‌هاي جدايي امير از استقلال در پايان آن فصل را بچيند.

البته پادواني فصل بعدش راهي سپاهان شد، اما بنا به دلايل حقوقي يك نيم‌فصل نتوانست در اين تيم بازي كند تا از شرايط آرماني دور شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار