گوشی های چینی از اپل خواسته اند تا درگاه هدفون خود را حذف کند -آکا

1395/03/26

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ ,گوشی های چینی از اپل خواسته اند تا درگاه هدفون خود را حذف کند,[categoriy]

گوشی های چینی از اپل خواسته اند تا درگاه هدفون خود را حذف کند -آکاگوشی های چینی از اپل خواسته اند تا درگاه هدفون خود را حذف کند

آکاایران: گوشی های چینی از اپل خواسته اند تا درگاه هدفون خود را حذف کند

آکاایران: شایعه شده است که آیفون 7 قرار است درگاه هدفون خود را حذف کند.در عوض شما نیاز دارید تا هدفون های نوری و یا بلوتوث های بی سیم تهیه نمایید.
اگر این اتفاق در پاییز پیش رو بیفتد، هیچ شکی وجود ندارد که ایجاد نازضایتی خواهد کرد.در ابتدا طرفداران اپل عصبانی خواهند شد اما در نهایت از طراحی و مهندسی آن دفاع خواهد شد.طرفداران اندروید و سازندگان تلفن نیز فریاد خواهند زد"اپل تو یه احمقی!"
به گزارش آکاایران: در واقع شاید این موضوع آنقدر ها هم شک آور نباشد، LeEco چینی(ماشین) از اپل خواسته تا برای گوشی های هوشمند درگاه هدفون را حذف کنند.دقیقا سه تلفن هوشمند.
برای گوش دادن به موسیقی در گوشی های هوشمند Le 2, Le 2 Pro وLe Max2  شما نیاز به USB Type-C برای هدفون های دیجیتال دارید که شرکت به راحتی آنها را میفروشد.

دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار