العبادی: داعش در معرض فروپاشی است

به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز، دفتر حیدرالعبادی نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای در رابطه با عملیات نیروهای عراقی برای آزادسازی شهر فلوجه از لوث تروریست های داعش اعلام کرد که این عملیات با قوت ادامه دارد.

بر اساس این گزارش در بیانیه دفتر «حیدرالعبادی» نخست وزیر عراق آمده است: گروه تروریستی داعش در فلوجه در حال فروپاشی است. عملیات آزادسازی فلوجه با قوت و عزم و اراده ادامه دارد.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: باید ۲ کمیته درباره وضعیت انسانی و همچنین حمایت از شهروندان آواره شهر فلوجه تشکیل شود تا از این طریق در رابطه با ادعاهای موجود در خصوص آوارگان تحقیق به عمل آید.

در این بیانیه همچنین افزوده شده است: باید برای تسریع در دقت بخشیدن به وضعیت امنیتی و همچنین پیگیری و فراهم کردن نیازهای خانواده های آوارگان به علاوه تامین مستلزمات برقراری ثبات، اقداماتی صورت گیرد.

شایان ذکر است عملیات آزادسازی فلوجه در استان الانبار از چندی قبل با مشارکت قوی نیروهای ارتش عراق و نیروهای مردمی با هدف نابودی گروه تروریستی-تکفیری داعش در این نقطه آغاز شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار