X بستن تبلیغات
5. Fixed

انتظار می‌رود مجموع فروش گلکسی اس 7 به زودی از 25 میلیون دستگاه فراتر رود

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ حسابی گل کاشته‌اند و فروش بسیار خوبی را عاید این شرکت کر‌ه‌ای کرده‌اند؛ ظاهرا روند فروش خوب این گوشی‌های پرچمدار همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود آمار مجموع فروش پرچمداران سامسونگ این ماه از ۲۵ میلیون دستگاه هم فراتر رود.

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج فروردین ماه امسال لباس پرچمداران جدید سامسونگ را به تن کردند و روانه کارزار گوشی‌های همراه هوشمند شدند،‌ این گوشی‌های تراز اول در همان ابتدای حضور خود در بازار فروش بسیار خوبی داشتند و این امر باعث شد تا سامسونگ اعلام کند که این گوشی‌ها موفق‌ترین فروش را در بین تمامی پرچمداران سامسونگ برای این شرکت به ارمغان آورده‌اند.

بد نیست بدانید در آن زمان این گوشی‌ها بیشتر از ده میلیون دستگاه فروش داشتند و اکنون نیز کارشناسان صنعت موبایل بر این باورند که فروش این گوشی‌ها در این ماه از مرز ۲۵ میلیون دستگاه فراتر خواهد رفت. میزان آمار گوشی‌های فروش رفته با گوشی‌هایی که از کارخانه خارج شده و در ویترین مغازه‌ها انتظار مشتری را می‌کشد فرق می‌کند و آمار منتشر شده تنها مربوط به گوشی‌هایی است که توسط مشتری نهایی خریداری و استفاده شده است.

کارشناسان عملکرد بسیار خوب پرچمداران ۲۰۱۶ پر فروش سامسونگ را کیفیت بالای این گوشی‌ها می‌دانند، عرضه به موقع در کنار تبلیغات وسیع و هدفمند نیز به فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج کمک زیادی کرده است.

جالب اینجاست که در این گزارش منتشر شده، پیش‌بینی می‌شود گلکسی اس ۷ اج در نهایت فروش بیشتری نسبت به گلکسی اس ۷ دارد و حتی قیمت بیشتر گلکسی اس ۷ اج هم مانع این برتری فروش نخواهد شد. با این حساب باید گفت انتظار می‌رود در گزارش سه ماهه دوم سامسونگ شاهد رشد مالی و رونق این شرکت کره‌ای باشیم.

ubergizmo.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار