اتریش 0-2 مجارستان/ شکست غیرمنتظره اتریش ده نفره مقابل مجارها

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم اتریش که 24 دقیقه ده نفره بازی کرد با دو گل مغلوب مجارستان شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های مجارستان و اتریش از ساعت 20:30 در گروه ششم یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم اتریش بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدای کار تا آستانه زدن گل پیش رفت اما شوت آلابا از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه مجارستان برخورد کرد. مجارستان رفته رفته خودش را پیدا کرد و بازی در ادامه متعادل دنبال شد.

اتریش در دقیقه 36 صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما دروازه بان 40 ساله مجارستان با یک واکنش خوب ضربه بازیکن اتریش را به کرنر فرستاد. نیمه نخست در نهایت با برتری نسبی اتریش و بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

اتریش همانند نیمه پیش بازی را در نیمه دوم هجومی آغاز کرد اما باوجود حفظ توپ در خلق موقعیت مناسب ناکام بود. پس از مدتی نوبت مجارستان شد که به سمت دروازه اتریش حمله کند و سرانجام در دقیقه 62 قفل دروازه ها شکسته شد و سالایی روی یک حرکت خوب تیمی توانست دروازه اتریش را باز کند.

اتریش برای جبران گل خورده جلو کشید و در دقیقه 66 به گل هم رسید اما داور آن را به دلیل خطای بازیکن اتریش مردود اعلام کرد و با کارت زرد دوم را به دراگوویچ نشان داد تا کار این تیم برای زدن گل مساوی سخت شود. مجارستان در ادامه برا زدن گل دم جلو کشید و در چند صحنه هم خطرناک ظاهر شد.

اتریش ده نفره در دقایق پایانی به سمت دروازه مجارستان حمله کرد اما این حریف بود که در دقیقه 87 روی یک ضد حمله سریع توسط استیبر به گل دوم خودش دست یافت.

این بازی که دروازه بان مجارستان در آن مسن ترین بازیکن تاریخ یورو شد در نهایت با برتری این تیم به پایان رسید تا نتیجه ای غیرمنتظره در گروه ششم رقم بخورد.

 2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار