آخرین وضعیت میدانی شهر «منبج» حلب

به گزارش فارس، گروه «نیروهای دموکراتیک کرد سوریه» از عصر امروز حملات جدیدی را علیه مواضع تروریست‌های داعش در منبج از همه محورهای آن آغاز کردند و موفق شدند روستای«هدد» واقع در 1 کیلومتری شرق منبج و روستای «الغره» واقع در ۲ کیلومتری جنوب غرب و روستای «الحمدونیه» واقع در ۲ کیلومتری جنوب شهر را کاملا از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

همچنین ظهر امروز(سه شنبه) نیروهای کرد موفق شدند در عملیاتی روستای «حطابات» و تعدادی مزارع را واقع در ۱ کیلومتری شمال شهر پاکسازی کنند و ۸ عنصر داعش را از پای در بیاورند.

نیروهای کُرد در عملیات های جداگانه توانستند بیش از ۳۰ داعش را کشته یا زخمی کنند و مقداری زیادی سلاح سبک و سنگین مربوط به تروریست های داعش را در مناطق آزاد شده به غنیمت بگیرند.

شب گذشته نیز نیروها قصد پاکسازی سلیوهای جنوب شهر را داشتند که با مقاومت عناصر داعش مواجهه شدند، اما موفق به آزادسازی سیلوها نشدند.

به گزارش فارس، نیروهای کرد با گذشت بیش از دو هفته از آغاز عملیات همچنان در حال پاکسازی حومه شهر منبج هستند و هنوز عملیات آزادسازی شهر را شروع نکرده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار