اخبار کوتاه از سپاهان/ یک بازیکن از لیست مازاد به جمع سپاهانی‌ها بازگشت

وبسایت رسمی برنامه نود - یک بازیکن از لیست مازاد سپاهان خارج شده و به جمع شاگردان عبدالله ویسی برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر اضافه شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، حسین پاپی هافبک مهاجم سپاهان که دو روز پیش در لیست مازاد این تیم به همراه 6 بازیکن دیگر قرار داشت، با خروج از لیست مازاد دوباره به جمع سپاهانی‌ها بازگشت.

گویا درخصوص بازگشت پاپی امروز رایزنی‌هایی صورت گرفته بود و همین امر موجب بازگشت مجدد وی به سپاهان شد.

پاپی 12 سال است که در سپاهان توپ می‌زند و یکی از بازیکنان با اخلاق این تیم به شمار می‌رود و گویا همین امر کادر فنی را مجاب کرد تا در نهایت این بازیکن دوباره به سپاهان بازگردد.

سپاهان امروز اولین تمرین خود را در حالی در اصفهان آغاز کرد که بازیکنان این تیم با لباس‌هایی با برند جدید تمرین را آغاز کردند.

نکته جالب اینکه برند آل‌اشپورت لباس‌هایی شبیه به لباس آ.اس رم ایتالیا را برای سپاهانی‌ها تهیه کرده و امروز بازیکنان این تیم با لباس‌های شبیه به تیم ایتالیایی کار را آغاز کردند. جلوی این لباس زرد رنگ با حاشیه‌های زرشکی و پشت آن تماماً زرشکی است.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار