‫دستگیری سارق درون خودرو با 20 فقره سرقت در شیراز

رکنا:رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق درون خودرو و کشف 20 فقره سرقت از وی در شهرستان شیراز خبر داد.

سرهنگ "سیروس حیدری" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ماموران کلانتری ۳۴ جام جم شیراز پس از دستگیری فردی به نام "م – س" که در حال دستکاری قفل درب خودرو یکی از شهروندان در یکی از خیابان های واقع در شمال شهر شیرازبود، متهم را جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان تحویل دادند.
وی اظهار کرد: ابتدا سوابق متهم توسط ماموران پلیس آگاهی بررسی و مشخص شد وی قبلا چندین بار در خصوص سرقت درون خودرو دستگیر و راهی زندان شده که پس از تحمل کیفر پس از آزادی از زندان مجددا به اعمال مجرمانه خود ادامه می داده است.
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در تحقیقات انجام شده از این متهم،‌ وی به ۲۰ فقره سرقت درون خودرو در سطح شهرستان شیراز به روش شکستن شیشه اقرار و بیان کرد؛ به علت اعتیاد به موادمخدر اموال مسروقه شامل وجه نقد را سرقت و هزینه اعتیاد خود می کرده است که صحنه های سرقت بازسازی، تاکنون تعداد ۱۷ نفر از شکات شناسائی شده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار