(تصاویر) رستورانهایی برای ماجراجوها

ساعت ۲۴- اگر از طرفداران غذاهای خوب و خاص هستید و همزمان می خواهید از مناطق عجیب دیدن کنید و به دنبال ماجراجویی هستید، به یکی از این رستوران ها سر بزنید.

رستوران Ascher در سوئد – برای رسیدن به این رستوران کوهستانی شما ابتدا باید سوار تله کابین شده و بعد از پیاده شدن ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای رسیدن به آنجا باید از طریق مکان های مختلف مثل یک غار عبور کنید. احتمالا موقع رسیدن به آنجا به شدت گشنه خواهید بود!

Ascher

Ascher

 

رستوران Ali Barbour’s Cave در کنیا – این رستوران که در یک غار طبیعی با عمر تخمین زده شده ی ۱۲۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰ سال ساخته شده ۳۰ سال از تاسیس اش می گذرد. این رستوران که سازه ی آن خیلی بیشتر از رستوران شدن اش عمر دارد کماکان پابرجاست و از زیبایی های طبیعی خود سود بسیار می برد.

Ali Barbour’s Cave

Ali Barbour’s Cave

 

رستوران Grotta Palazzese در ایتالیا – این رستوران زیبا درون غاری در ساحل دریای آدریاتیک ساخته شده است. منوی این رستوران تنوع بالایی از غذاهای دریایی را شامل می شود و آشپزان آن دستور پخت های خاص خود را از ماهی های دریا دارند.

Grotta Palazzese

 

رستوران Duck & Waffle لندن – این رستوران تخصص اش در زمینه ی غذاهای سنتی انگلیسی با تاثیر پذیری از فرهنگ های آشپزی دیگر نقاط اروپا است. این بهشت غذاخورها در طبقه ی ۴۰ ام یک برج واقع شده و چشم انداز زیبایی دارد.

Duck & Waffle

Duck & Waffle

 

رستوران La Panoramic در فرانسه – بهترین چشم انداز از پر ارتفاع ترین قله های رشته کوهای آلپ از این رستوران/ تراس دیده می شوند. موقعیت خود این رستوران هم چنان بالاست که فقط با تله کابین می توان به آن رسید.

Le Panoramic

Le Panoramic

 

رستوران Unkai در ژاپن – این رستوران / تراس در ارتفاع ۱۰۸۸ متری از سطح زمین واقع شده و چنان ارتفاع داردکه شما به واقع می توانید یک Unkai را تجربه کنید. Unkai  در ژاپنی به دریایی از ابر گفته می شود و مشخصا در روز های ابری و بارانی شما در این رستوران خیس نمی شوید!

Unkai Terrace

 

رستوران Ithaa در جزایر مالدیو – این رستوران که سازه ی قابل مشاهده ی آن فقط قسمت وروردی اش محسوب می شود ۵ متر زیر آب قرار دارد. با ورود به سالن رستوران می توانید از غذا خوردن در میان ماهی ها و دید ۳۶۰ درجه از زیر دریا لذت فراوان ببرید.

Ithaa

Ithaa

 

رستوران Le Jules Verne در پاریس – با قرار گرفتن در قلب برج ایفل این رستوران از یک چشم انداز بی نظیر از پاریس بهره می برد ولی به نظر می آید که قرار گرفتن درون برج ایفل احساس خاص تری منتقل خواهد کرد. این رستوران از منویی با بهترین غذاهای معاصر بهره می برد.

Le Jules Verne

 

رستوران Fangweng در چین – Fangweng یک صخره در ئیچانگ چین است که غذای محلی چینی سرو می کند، پس اگر به دنبال یک غذای محلی خوب چینی با یک چشم انداز هیجان انگیز هستید به این رستوران بروید.

Fangweng

Fangweng

 

رستوران Grotto در تایلند – اگر می خواهید یک شام رومانتیک را در ساحل دریا تجربه کنید بهترین گزینه برای شما رستوران Grotto می باشد. این رستوران درون یک سنگ عظیم تو خالی در کنار ساحل دریا ساخته شده و بهتر است درون آن بدون کفش وارد شوید چون کفپوش آن ماسه های دریا است.

The Grotto

The Grotto

 

رستوران The Rock در تانزانیا – این رستوران کوچکترین رستوران در این لیست است ولی موقعیت آن شاید خاص ترین موقعیت بین همه ی رستوران های این لیست باشد. یک رستوران جدا افتاده در وسط اقیانوس هند که دور تا دور آن را آب فرا گرفته است.

The Rock

The Rock

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار