X بستن تبلیغات
5. Fixed

تریلر جدید از بازی Final Fantasy XV در E3 2016

در کنار معرفی نسخه ی VR بازی محبوب Final Fantasy XV سونی در کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه E3 2016 یک تریلر جدید از گیم پلی سخه ی اصلی این بازی نیز به نمایش گذاشت.

در این تریلر شخصیت های اصلی درون بازی Final Fantasy XV را مشاهده می کنیم که ماموریت بزرگ و جدید خود را آغاز کرده و در این بین با دشمنان بزرگ و کوچک بسیاری رو به رو می شوند.

هر یک از آن ها دارای مهارت های مختلفی در مبارزه می باشند که در این تریلر نیز قابل مشاهده است, در کنار آن استراتژی های خاص و سلاح های بسیاری درون بازی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان دشمنان را از بین برد.

این تریلر محیط های مختلف درون بازی, دشمنان مختلف نحوه ی مبارزات شخصیت های بازی با آن ها, سلاح های مختلف, حیوانات درون بازی و ویژگی های گوناگون از گیم پلی بازی را نمایش می دهد.

درادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

بازی Final Fantasy XV برای انتشار در تاریخ ۳۰ سپتامبر برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.همانطور که گفته شد یک نسخه ی PC از آن نیز ممکن است در آینده در دسترس قرار بگیرد اما هنوز هیچ گونه تصمیم قطعی برای آن گرفته نشده است.

علاوه بر آن سازندگان اعلام کردند که یک نسخه ی نمایشی از بازی Final Fantasy XV با حجم حدودا ۳ گیگابایت هم اکنون برای کنسول های PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد که بخش هایی از قابلیت ها و گرافیک بازی را می توان در آن مشاهده کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار