ادامه کمبودهای «اورژانس» بزرگترین بیمارستان کشور/ واکنش هاشمی

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، سید حسن هاشمی - وزیر بهداشت همزمان با ایام ماه مبارک رمضان از بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید کرد و با بیماران و کادر درمانی این بیمارستان گفتگو کرد.

هاشمی که تاکید ویژه ای بر رفع کمبودهای بیمارستان‌های بزرگ تهران دارد، پس از بازدید از اورژانس این بیمارستان که تا بامداد سه شنبه ادامه داشت، در نشستی که با حضور معاونان درمان و پرستاری این وزارتخانه، رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان امام خمینی برگزار شد بر رفع کمبودهای اورژانس بیمارستانی تاکید کرد.

به گزارش وزارت بهداشت، همچنین در پی دستور وزیر بهداشت برای رفع کمبودهای اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره)، تیمی از معاونت درمان وزارت بهداشت برای پیگیری این موضوع به بیمارستان امام خمینی اعزام شدند.

گفتنی است وزیر بهداشت نسبت به رفع کمبودهای اورژانس‌های بیمارستانهای شلوغ تهران مانند تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز و لزوم احترام و تکریم نسبت به بیماران تاکید و توجه ویژه ای دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار