X بستن تبلیغات
5. Fixed

E3 2016 : بازی Tekken 7 برای Xbox One و PC اعلام شد

Bandai Namco دیروز در E3 2016 اعلام کرد که Tekken 7 اوایل سال ۲۰۱۷ به Xbox One نیز خواهد آمد . این خبر توسط کاتسوهیرو هارادا و مایکل موری اعلام گشت. این کمپانی مدتی بعد از نمایش نیز اعلام کرد که Tekken 7 از طریق استیم برای PC  نیز در دسترس است

در طول این رویداد تریلری از Tekken 7  هم پخش کرد که آکومی ، کاراکتر Street Fighter و هیتاچی میشیما را در جال نبرد نشان می داد. این مبارزه صحنه های سینماتیک بسیاری داشت که انواع مبارزات دو کاراکتر را برای ممخاطبان به نمایش در آورد.

آکومی در حال صحبت از انجام وعده ای بود که به کازویی میشیما داده بود. به نظر می رسد این دو شخصیت خیلی به هم گره خورده باشند.

علاوه بر این ، مشخص شد که Tekken Tag Tournament 2 برای اعضای Xbox Live Gold رایگان است و این فرصت فقط در این هفته وجود دارد. Tekken 7 بر روی PS4 هم منتشر می شود ولی هنوز تاریخ اننشار مشخصی ندارد. Bandai Namco هنوز تایید نکرده که آیا بین دو پلتفرم امکان کراس است یا نه .

تریلر را در زیر ببینید :

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار