Xبستن تبلیغات

عرضه محصولات استاندارد‌ در بوفه های مدارس اردبیل ضروی است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره استاندارد اردبیل، هاشم علایی ظهر سه شنبه در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان داشت: برای حفظ سلامتی دانش آموزان، محصولات عرضه شده در بوفه‌های مدارس باید استاندارد باشند و هیچ محصول غیر استانداردی نباید توزیع شود.

وی به تفاهم نامه منعقد شده بین اداره استاندارد و آموزش و پرورش استان در خصوص ترویج فرهنگ استاندارد و استفاده از کالاهای استاندارد در بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش با دارا بودن نیروی انسانی و توان علمی بالا در جهت تدوین استانداردهای ملی در حوزه های مختلف آموزش و تعلم وتربیت می تواند گام های موثری بردارد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان باتاکید بر لزوم استفاده از محصولات استاندارد تولیدی داخل استان در بوفه مدارس متذکر شد: این کار در حمایت از تولید و اشتغال زایی استان نقش بسزایی خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت سلامت و بهداشت شیر توزیعی در مدارس عنوان کرد: انتظار می رود شیر های استاندارد و استریل شده و تولید داخل استان در تمامی مدارس توزیع و استفاده شود.

علایی همچنین استاندارد تجهیزات بازی مورد استفاده در اردوگاه های سازمان آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و خواستار نظارت مستمر در خصوص استاندارد این تجهیزات برای حفظ ایمنی و سلامتی دانش آموزان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار