عرضه محصولات استاندارد‌ در بوفه های مدارس اردبیل ضروی است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره استاندارد اردبیل، هاشم علایی ظهر سه شنبه در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان داشت: برای حفظ سلامتی دانش آموزان، محصولات عرضه شده در بوفه‌های مدارس باید استاندارد باشند و هیچ محصول غیر استانداردی نباید توزیع شود.

وی به تفاهم نامه منعقد شده بین اداره استاندارد و آموزش و پرورش استان در خصوص ترویج فرهنگ استاندارد و استفاده از کالاهای استاندارد در بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش با دارا بودن نیروی انسانی و توان علمی بالا در جهت تدوین استانداردهای ملی در حوزه های مختلف آموزش و تعلم وتربیت می تواند گام های موثری بردارد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان باتاکید بر لزوم استفاده از محصولات استاندارد تولیدی داخل استان در بوفه مدارس متذکر شد: این کار در حمایت از تولید و اشتغال زایی استان نقش بسزایی خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت سلامت و بهداشت شیر توزیعی در مدارس عنوان کرد: انتظار می رود شیر های استاندارد و استریل شده و تولید داخل استان در تمامی مدارس توزیع و استفاده شود.

علایی همچنین استاندارد تجهیزات بازی مورد استفاده در اردوگاه های سازمان آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و خواستار نظارت مستمر در خصوص استاندارد این تجهیزات برای حفظ ایمنی و سلامتی دانش آموزان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار