بهسازی پارک‌های عمومی منطقه چهار کاشان در دستور کار قرار گرفت

سید محمدرضا متشکره در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: این وسایل بازی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع از جنس پلی‌اتیلن و اعتباری افزون بر دو میلیارد ریال به‌همت حوزه زیباسازی منطقه چهار تهیه و نصب‌ شد.

وی با بیان اینکه شهرداری منطقه چهار در بهسازی وضعیت پارک‌‌های عمومی این منطقه نگاه ویژه‌ای دارد، گفت: با نصب وسایل جدید اقدامات لازم برای جمع‌آوری وسایل بازی فلزی و ایمن سازی محوطه اختصاصی وسایل بازی کودکان از طریق نصب کف پوش های مناسب در حال انجام است.

شهردار منطقه ۴ کاشان از نصب وسایل بازی استاندارد و ایمن در تعدادی از پارک‏‌های این منطقه خبر داد و گفت: آماده سازی و تجهیز محوطه زمین بازی کودکان به وسایل بازی واقع در شهرک خاتم الانبیاء، آماده سازی و تجهیز بوستان امام رضا (ع) واقع در فین بزرگ، ایمن سازی و تجهیز محوطه بازی کودکان بوستان شهدا واقع در فاز یک ناجی آباد و بوستان امام‌زاده قاسم (ع) نیز تعدادی از طرح‌های بهسازی در پارک های منطقه چهار است.

وی اعلام کرد: آسودگی و آرامش خاطر خانواده‌‏ها در هنگام استفاده کودکان از وسایل بازی  استاندارد، برداشتن وسایل بازی فلزی غیراستاندارد در محوطه‌های سیمانی و دارای سنگریزه با خطرات احتمالی را هدف از استانداردسازی وسایل بازی و بهسازی تعدادی از پارک‌های منطقه چهار شهرداری کاشان است.

متشکره اظهار داشت: نصب وسایل بازی کودکان در محوطه آماده شده واقع در بوستان شهرک امیرالمومنین (ع) و ادامه توسعه این وسایل در زمین بازی کودکان واقع در شهرک خاتم الانبیاء و تعدادی دیگر از پارک‌های منطقه چهار از اقدامات آتی حوزه زیباسازی این منطقه است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار