جنگ برای میراث محمدعلی بالا گرفت

وبسایت رسمی برنامه نود - محمدعلی، سرشناس ترین بوکسور تاریخ در روز سوم ژوئن فوت شد که قریب به ده روز پس از فوتش جنگ برای میراث وی آغاز شده است.

به گزارش وبسایت نود، میراث محمد علی 45 تا 65 میلیون یورو تخمین زده می شود. وارثان محمد علی بیوه اش، یولاندا لونی ویلیامز که از سال 1986 با هم زندگی می کردند و هفت فرزندش هستند. رحمان علی، برادر محمد و کیورستی منسا، دختر بوکسور سرشناس که تا کنون اسمی از او به میان نیامده بود هم به جمع وارثان پیوسته اند. به نظر می رسد که جنگ دادگاهی جنجال سازی در این باره در پیش باشد.

اولین همسر محمد علی، سونجی روی نام داشت که بوکسور آمریکایی به علت مخالفتش در گرویدن به اسلام از او جدا شد. در سال 1967 او با خالده بوید ازدواج کرد که مریم، جمیله، رشیده و محمد علی جونیور حاصل این ازدواج بودند.سومین ازدواج محمد علی در سال 1967 با ورونیکا پورش بود که هنا و لیلا در این ازدواج متولد شدند.از این جمع فقط لیلا راه پدرش را ادامه داد و سراغ بوکس رفت.

محمد علی در سال 1986 با یولاندا لونی ویلیامز ازدواج کرد و تا آخرین روز عمرش در کنار وی زندگی کرد. این دو یک پسر به نام اسد امین را به فرزندی پذیرفتند.

1140

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار