علت پیشنهاد پرداخت تجمیع مالیات بر ارزش افزوده

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در جریان دویست‌وشصت‌وهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به گلایه‌های اعضای شورای شهر در خصوص عدم رسیدگی سریع به پرونده‌ها، اظهار داشت: در مسابقه بین جرم و رسیدگی، جرم همیشه مقدم است و این مسئله قوه قضاییه را هم گرفتار کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه پیگیر مشکلات محله شهر ری و معادن شن و ماسه هستم، در خصوص عدم اجرای احکام کمیسیون‌های ماده 7 و 100، اظهار داشت: اجرا، دغدغه بزرگ قوه‌قضاییه است و به شدت درگیر آن هستیم. پیشنهاد می‌کنم دادستان تهران را برای حضور در جلسه شورا دعوت کرده و به صورت موردی پرونده‌ها را مورد پیگیری قرار دهید.

وزیر دادگستری درباره قانون مالیات بر ارزش افزوده و تجمیع این مالیات در برنامه ششم توسعه، خاطرنشان کرد: مالیات بر ارزش افزوده موضوع مهمی در تحقق درآمدهای پایدار است اما به دلیل نظام غلط اداری شاهد تکثر ثروت در برخی مراکز هستیم.

وی ادامه داد: در تهران با بیش از 40 درصد گردش مالی و دریافت عوارض شاهد ثروت بزرگی هستیم اما در برخی دیگر از شهرها حتی شهرداری پول پرداخت دستمزد رفتگران را نیز ندارد. بنابراین ما برای تحقق نظام عادلانه پرداخت تجمیع مالیات بر ارزش افزوده را پیشنهاد دادیم تا شاهد تکاثر رفاه، امکانات و ثروت در یک شهر نباشیم و رضایت عموم شهروندان را کسب کنیم.

پورمحمدی گفت: پول تهران تنها در حریم این شهر هزینه می‌شود درحالی که بسیاری از کارگران تهرانی که در آبادانی شهر تلاش کرده‌اند از حومه تهران می‌آیند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار