توقیف یک کامیون حامل ضایعات دارویی در اصفهان

مهدی رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۹۰ کیلوگرم کیک و شیرینی مانده و خراب طی اجرای اقدامات ضربتی واحد بهداشت محیط واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در راستای اجرای اقدامات ضربتی در ماه مبارک رمضان و به منظور سلامت شهروندان و روزه داران معدوم سازی شد.

وی بیان داشت: در بازرسی‌ از قنادی های سطح شهر که اقدام به تهیه و تولید زولبیا و بامیه می کردند، بازدید شد.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان اعلام کرد: در این بازدید علاوه بر آموزش‌های لازم به متصدیان، نسبت به معدوم سازی ۹۰ کیلوگرم کیک و شیرینی مانده و خراب شده اقدام شد.

وی تصریح کرد: در این راستا علاوه بر کنترل وضعیت مواد غذایی از جمله زولبیا و بامیه از مواد اولیه آنها نیز نمونه برداری انجام شد.

رفیعی گفت: یک دستگاه کامیون حامل حدود دو هزار کیلو ضایعات داروئی از یکی از کارخانجات داروسازی استان اصفهان که قصد تخلیه بدون مجوز آنها در محل دفن زباله‌های شهرداری را داشت توقیف شد.

وی بیان داشت: گفتنی است این اقدام با همکاری مأموران شهرداری انجام گرفت و ضایعات دارویی به شرکت دفع پسماندهای داروئی ارسال شد.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان اضافه کرد: همچنین طی بازدیدهای انجام شده توسط  کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه نجف آباد یک واحد خشکه پزی، به دلیل استفاده از افزودنی‌های غیر مجاز و وجود نواقص بهداشتی دیگر پلمپ و پرونده فرد خاطی جهت سیر مراحل اداری به مراجع قضایی ارجاع شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار