معرفی اعضای جدید هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

وزیر ورزش اسامی اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد.

معرفی اعضای جدید هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

 هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

محمود گودرزی وزیر ورزش سرانجام اسامی اعضای هیات مدیره دو باشگاه بزرگ تهران را اعلام کرد. بر این اساس سید کامل تقوی نژاد، محمد رضا حسین زاده، منصور پورحیدری، مسعود معینی و شهاب جهانیان عضو هیات مدیره استقلال شدند و جعفر اشرف کاشانی، محمد زادمهر، حمید گرشاسبی و علی اکبر طاهری هم هیات مدیره پرسپولیس را تشکیل می دهند.


نکته جالب توجه این لیست، باقی ماندن مسعود معینی منتقد علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلالی ها در هیات مدیره جدید است. از طرفی نام بهرام افشارزاده هم در هیات مدیره استقلال دیده نمی شود و بر این اساس احتمال رفتن او از استقلال جدی تر شده است.


کامل تقوی نژاد مدیرعامل سابق بانک سپه و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور که در حال حاضر عضو هیات مدیره باشگاه نفت و گاز گچساران است، به عضویت هیات مدیره استقلال درآمده است. همچنین محمدرضا حسین زاده دیگر عضو هیات مدیره استقلال، سرپرست بانک ملی ایران است و با این حساب دو مدیر ارشد مالی و بانکی عضو هیات مدیره استقلال شده اند.

خبرانلاین

اخبار مرتبط:

حمله گسترده هواداران استقلال و پرسپولیس به دو هنرمند محبوب!

شرط قالیباف برای اسپانسری استقلال و پرسپولیس

بازیکنان استقلال و پرسپولیس چه خودروهایی دارند؟ + تصاویر

صبح به خیر به سبک یاغی سابق استقلال و پرسپولیس + عکس

اسامی خریداران استقلال و پرسپولیس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار