خدمات جدید اینترنت و همراه‎بانک قرض‎الحسنه‎مهر

پیرهادی مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران از راه اندازی قابلیت استعلام شبا در نسخه جدید اینترنت بانک و همراه بانک خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : ، قابلیت استعلام شبا در نسخه جدید نرم افزار اینترنت بانک وهمراه بانک راه اندازی گردیده است.
با استفاده از این قابلیت، همانند نرم افزار متمرکز بانکی (فرانگین)، کاربران می توانند از صحت اطلاعات شبای وارد شده با توجه به مشخصات دریافتی از پاسخ استعلام اطمینان حاصل نمایند.

امکان انتقال کارت به کارت شتابی از طریق نرم افزار همراه بانک
پیرهادی مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک قرض الحسنه مهر ایران از امکان انتقال کارت به کارت شتابی از طریق نرم افزار همراه بانک با قابلیت عدم ارائه رمز ورود در نسخه جدید خبر داد.
در نسخه جدید نرم افزار همراه بانک امکان "ورود بدون رمز" مهیا گردیده است.
با استفاده از این امکان ، مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون فعال کردن و دریافت رمز عبور همراه بانک و فقط با استفاده از اطلاعات کارت بانکی می توانند از قابلیت های نرم افزار بهره مند شوند.
از جمله این قابلیت ها می توان به سرویس کارت به کارت شتابی به سایر بانکها ، دریافت موجودی کارت، دریافت صورتحساب کارت، تغییر رمز اینترنتی کارت، انسداد کارت و غیره اشاره کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار