ثبت‌نام 80 هزار دانشگاهی برای تشرف به عتبات تاکنون/ مهلت نام‌نویسی تا 27 خرداد بوده و امکان تمدید وجود ندارد

حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: تاکنون حدود 80 هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور جهت تشرف به عتبات عالیات با مراجعه به سایت لبیک ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

وی افزود: ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات از روز 10 خرداد ماه آغاز شده و تا دو روز دیگر یعنی 27 خرداد ماه  ادامه دارد. دانشگاهیان علاقمند می‌بایست در فرصت باقی‌ مانده برای ثبت‌نام به سایت لبیک به نشانی http://labbayk.com مراجعه کنند.

فقیهی در ادامه گفت: با توجه به تعداد بالای ثبت‌نام کنندگان، برای اعزام به عتبات قرعه کشی انجام می‌شود که در هیمن راستا قرعه‌کشی 29 خرداد به صورت اینترنتی انجام می‌شود و نتایج آن نیز از سایت لبیک اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: آخرین مهلت‌ثبت نام ساعت 15 روز پنج شنبه 27 خرداد است و این زمان به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. بنابراین متقاضیان ثبت نام خود را به ساعات آخر موکول نکنند.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/G01QRB

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار