منابع خبری: «عمر متین» یک همجنس‌گرا بود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، بامداد روز یکشنبه، عمر میرصدیقی متین، شهروند آمریکایی افغانستانی‌الاصل، با حمله به یک باشگاه شبانه همجنس‌گرایان در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا، 50 نفر را به قتل رساند و 53 نفر را مجروح کرد.

داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفته و عمر متین را «سرباز دولت اسلامی» خوانده است.

منابع خبری به تازگی به نقل از شاهدان عینی اعلام کرده‌اند که عمر متین به طور مداوم در این باشگاه شبانه همجنس‌گرایان رفت‌و آمد داشته و دست کم با یک نفر از مردان همجنس‌گرا در این باشگاه در ارتباط بوده است.

«کریس کالن» یکی از کسانی که در صحنه کشتار بامداد یکشنبه حاضر بود در گفت‌وگو با «کنیدین پرس» گفت: این فرد طی سه سال گذشته مدام در این باشگاه در رفت و آمد بوده است.

بنا بر گزارش «دیلی میل» همسر سابق عمر متین نیز تأیید کرده که وی تمایلات همجنس‌گرایی داشته است.

یکی از همکلاسی‌های سابق وی که از قضا یک پسر بوده نیز گفته است که عمر متین در سال 2006 از وی درخواست کرده تا با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

گزارش‌های منتشر شده از این امر حکایت دارد که آنها با یکدیگر به باشگاه‌های شبانه همجنس‌گرایان رفته‌اند اما در نهایت همکلاسی‌اش درخواست وی را رد کرده است.

دیلی میل در ادامه گزارش خود نوشت: شاهدان عینی اعلام کرده‌اند متین عمر زمانی که در باشگاه حاضر می‌شده، بیش از اندازه از مشروبات الکلی استفاده می‌کرده و حالات تهاجمی داشته است.

علاوه براین گزارش‌ها از این امر حکایت دارد که عامل کشتار اورلاندو از اپلیکیشن‌های مخصوص همجنس‌گرایان نیز استفاده می‌کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار