X بستن تبلیغات
5. Fixed

Xbox Scorpio در E3 2016 تایید شد : برنامه ی بازی ها چگونه است ؟

دیروز مایکروسافت اعلام کرد که همه ی بازی های Xbox One و لوازم جانبی آن با همه ی دستگاه های ایکس باکس نظیر اس و اسکورپیو سازگار است. این در حالی است که برخی از بازی ها در انحصار Scorpio هستند

امروز در لایو استریمی در YouTube Gaming ، خانم Shannon Loftis گفت که ممکن است برخی از سازندگان تنها بازی های Scorpio را انتخاب کنند. او در این رابطه اظهار داشت :

برخی از سازندگان ممکن است مایل باشند تا بازی های با یفیت بالا و ۴K را توسعه دهند  و من امیدوارم که موفق به انجام آن شوند. اما همه ی بازی ها می توانند بر روی Scorpio اجرا شوند. این خود شمال بازی های نسل قبل و بعد خواهد بود. شما در این کنسول نگرانی نسل بعد و قبل را ندارید.

لفتیس در مورد اینکه آیا بازی  برای اسکورپیو در دست توسعه است یا نه ، گفت که اطلاعی ندارد ولی مطمئن است که جامعه ی توسعه دهندگان از انچه که قرار است انجام دهند مطمئن است.

نماینده ای از مایکروسافت هم گفت که همه ی بازی های Xbox One شما و لوازم جانبی اش بر روی کنسول های خانواده ی این دستگاه ها سازگاری دارد.

در قبل گزارش شده بود که اسکورپیو دارای ۲ ترابایت هارد و کارت گرافیک قوی تری است . همچنین از نظر فنی با Oculus Rift سازگار است. این امر خود به عنوان همکاری مایکروسافت و آکولیس پیش بینی شده است که راه را برای کنترل های باندل شده با دستگاه های VR هموار می کند.

همچنین در قبل گزارش شد که علاوه بر این سایت پالیگان گزارش داد که هدف عملکرد اسکورپیو  ۶ ترافلاپ است  (ترافلاپ اندازه گیری سرعت یک کامپیوتر است) . اگر این حرف درست باشد ،قدرت Scorpio چهار برابر از Xbox One فعلی بیشتر است

تریلر معرفی اسکورپیو در E3 2016 را تماشا کنید :

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار