نگاهی اجمالی به ماموریت واقعیت مجازی Battlefront در E3 2016

به تازگی در کنفرانس سونی در E3 2016 یک ماموریت جدید با نام X-Wing VR Missions برای بازی محبوب Star Wars Battlefront معرفی شد که یک تجربه ی عالی برای کاربران با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR می باشد.

در کنار آن تریلری کوتاه از این ماموریت و ویژگی های بصری آن با استفاده از VR به اشتراک گذاشته شد که نگاهی اجمالی به گیم پلی بازی می اندازد.با توجه به این تریلر همه چیز خیلی واضح به نظر می رسد و حتی ستارگان کوچک درون کهکشان را هم می توان دید.

در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

این ماموریت به احتمال زیاد در تعطیلات سال جاری در اختیار کاربران قرار می گیرد و ممکن است در مدت زمان محدودی قابل تجربه باشد. با این حال به عنوان یک ماموریت جدید درون بازی معرفی شده و امیدواریم که در مدت زمان زیادی در دسترس باشد.

سونی هم چنین توضیح داد که تمامی دارندگان بازی Star Wars Battlefront می توانند این ماموریت جدید را به رایگان دریافت کنند, هرچند لازم به ذکر است که برای تجربه ی آن حتما نیاز به یک هدست واقعیت مجازی PS VR خواهید داشت.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار