X بستن تبلیغات
5. Fixed

سبک دست : آرزو می‌کنیم افشارزاده بماند/ برای امثال برهانی ارزش قائل شویم

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان این که "وزارت ورزش و جوانان از استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس یک اندازه حمایت می کند" گفت: آرزو می‌کنیم افشارزاده بماند تا از تجربه‌اش استفاده کنیم.

شاهرخ سبک دست در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ترکیب هیات مدیره جدید باشگاه استقلال، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: با آقایان پورحیدری، معینی و جهانیان قبلا کار کرده‌ام و میزان تعهد و تخصص آنها را می‌دانم. آقایان تقوی نژاد و حسین زاده هم مدیران موفقی هستند که در حوزه اقتصادی فعالیت کرده‌اند. وزارت ورزش  و جوانان افراد خوبی را انتخاب کرده است که باعث می‌‌‌‌‌‌‌شود به زودی خبرهای خوبی از استقلال بشنویم.

او درباره حرف و حدیث‌های فراوانی که بین هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس صورت گرفته و هر یک، وزیر ورزش  و جوانان را هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر دیگری می‌دانند، افزود: وزارت ورزش  و جوانان در حوزه‌های کلان‌تر کار می‌کند و وارد این بحث‌های جزئی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. وزارت ورزش  و جوانان از استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس به یک اندازه حمایت مالی می‌کند و مدیرانی را برای این دو انتخاب می‌کند که بهترین تخصص‌ها را در کنار تعهد دارند.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال، نبود افشارزاده در هیات مدیره را نشانه‌ای برای تغییر مدیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل باشگاه ندانست و گفت: بحث عضویت افشارزاده در هیات مدیره باشگاه چیزی است که باید خودش قبول کند یا نکند. او سرپرست باشگاه است و در دو سال گذشته زحمت زیادی کشیده است. هنوز بحث تغییر مدیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل قطعی نیست و ما آرزو می‌کنیم که افشارزاده بماند و از تجربه‌های ارزشمند او استفاده کنیم.

وی درباره وضعیت استقلال در فصل نقل و انتقالات هم گفت: سرمربی و مسئولان تیم پیگیر جذب بازیکنان هستند و هر گاه قراردادی بسته شود، بقیه در جریان کار قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. چند روز باید صبر کنیم تا بتوانیم به جمع بندی برسیم که تیم توانسته به تمام اهداف برسد یا باید در نیم فصل کار را تمام کنیم.

سبک دست درباره هجمه علیه استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس درباره هزینه‌های فصل نقل و انتقالات، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سطح بالا برای تقویت نقاط ضعف خود با ستاره‌ها مذاکره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و وقتی یک بازیکن، چند پیشنهاد داشته باشد، ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌شود و او به باشگاهی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود که بهترین پیشنهاد را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. کارگزارهای بازیکنان هم در این کار نقش دارند.

او افزود:  در پرداخت هزینه‌های نقل و انتقالات آنچه مهم است این که منطقی پشت آن باشد. وقتی سقف بودجه وجود داشته باشد و در پایان مجموع قرارداد بازیکنان و کادرفنی  کمتر از آن باشد، دیگر مشکلی نیست. هزینه ما در فصل ۹۴ – ۹۵ نسبت به سال قبل پنج میلیارد تومان کمتر بود. معمولا استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس هم بیشترین هزینه را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، چون انتظارها از آنها بالا است و فصل را برای قهرمانی شروع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

سبک‌دست همچنین گفت: وقتی یک باشگاه ۱۰ بازیکن از تیم پایه خود جذب می‌کند و هزینه زیادی نمی پردازد، مجال این را پیدا می‌کند که برای بازیکنان بزرگ بیشتر هزینه کند. از طرفی وقتی سقف بودجه باعث شود که پول کمتری به ستاره‌ها پرداخت شود، در آن صورت بحث علاقه مطرح می‌‌‌‌‌‌‌شود و کسانی به تیم می‌آیند که تعصب دارند و با تمام وجود برایش بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

او در پایان با بیان این که فاصله هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران از تیم به خاطر کم رنگ شدن تعصب بازیکنان است، افزود: باید قدر امثال برهانی که تمام عمر با تعصب برای تیم بازی کرده‌اند بدانیم و برایشان ارزش قائل شویم.

 

 

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار