X بستن تبلیغات
5. Fixed

راه اندازی ۲ شهرک صنعتی در ملارد در دستور کار قرار دارد

بهمن خطیبی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به ضرورت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان نقشه راهبردی پیمایش مسیر شکوفایی و پیشرفت اقتصادی در سطوح متعدد کشوری، استانی و شهرستانی عنوان کرد: منطقه ملارد نیز از این چارچوب فعالیتی به عنوان دستور کار اصلی مطروحه در تمامی کشور مستثنی نیست و تلاش می کنیم بستر لازم  را برای حصول این اولویت گذاری فراهم کنیم.

فرماندار ملارد گفت:ارتقای ظرفیت های تولیدی یکی از الزامات تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است که خوشبختانه شهرستان ملارد نیز در این حوزه از قابلیت های بسیار ارزنده ای برخوردار است.

خطیبی عنوان کرد:تصویب احداث دو شهرک صنعتی (در مجموع به وسعت ۶ هزار هکتار)، فرصتی ویژه برای این شهرستان محسوب می شود که با قرار گرفتن در کنار دیگر شهرک های تولیدی صنعتی فعال این منطقه، روند  رشد و شکوفایی مضاعف این شهرستان را تسریع خواهد کرد.

وی افزود:وجود باغات متعدد، نزدیکی به تهران، برخورداری از ۴۵۰ هزار نفر جمعیت و ۷۰ هزار هکتار عرصه منابع طبیعی از استعدادهایی است که با برنامه ریزی مدون و اصولی می تواند به دستاوردهای برجسته و ماندگاری منتهی شود.

خطیبی عنوان کرد:توسعه صنایع تبدیلی از دیگر ضروریات این شهرستان است که با اتکای به آن علاوه بر اشتغالزایی مضاعف، حداکثر بهره وری لازم نیز از توانمندی ها و استعدادهای موجود حاصل خواهد شد.

فرماندار ملارد گفت:تلاش می کنیم با هماهنگی حداکثری میان دستگاه های فعال در این شهرستان، تهدیدات احتمالی را به فرصت تبدیل کنیم که یقینا هر آنچه در این عرصه تلاش و تدابیر کاربردی و عملیاتی مطلوب تری لحاظ شود، پایه های بالندگی و پویایی در ملارد به عنوان غربی ترین شهرستان استان تهران با ۹۳۰ کیلومتر مربع وسعت، منسجم تر و مستحکم تر خواهد شد.

خطیبی یادآور شد:هموار سازی  مسیرمشارکت بخش خصوصی در طرح های عمرانی و زیرساختی این شهرستان از دیگر دستور کارهای جدی ما در سال جاری به شمار می رود که بدون تردید خروجی آن با برکات و توفیقات بسیاری همراه خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار