اعضای بانکی هیات مدیره استقلال را بشناسید

مدیران عامل بانک‌های سپه و ملی روز گذشته با دستور وزیر ورزش و جوانان به عنوان عضو هیات مدیره استقلال برگزیده شدند.

به گزارش ایسنا، روز گذشته وزارت ورزش و جوانان که متولی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس محسوب می‌شود، ترکیب جدید اعضای هیات مدیره این دو تیم را اعلام کرد.

در این بین هیات مدیره استقلال تغییرات بیشتری را نسبت به دیگر تیم پرطرفدار پایتخت داشت و نام‌های ناشناخته برای فوتبال دوستان در میان اعضای هیات مدیره استقلال دیده می‌شود. سید کامل تقوی‌نژاد و محمدرضا حسین‌زاده دو عضوی هستند که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می‌شویم.

*سید کامل تقوی‌نژاد: معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و مدیرعامل بانک سپه

با توجه به سمت‌های تقوی‌نژاد باید او را یک فرد کاملا اقتصادی و بانکی بدانیم. او همچنین در سمت‌هایی مانند معاون اجرایی وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون وزیر تعاون، عضو هیئت مدیره بانک سپه، مدیر عامل بانک سپه، رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان، مدیرکل در مجموعه وزارت کشور، وزارت جهاد سازندگی و سازمان ثبت احوال کشور، کارشناس نخست وزیری، عضو هیئت مدیره شرکتهای سرمایه‌گذاری، بازرگانی و تولیدی بخش دولتی فعالیت کرده است.

تقوی نژاد عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و رئیس هیات مدیره شرکت گروه سرمایه‌گذاری امید است.

تقوی‌نژاد در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران نیز نامزد شده بود که ۱۷۰ هزار رای به دست آورد و نتوانست راهی مجلس شود. او لیسانس برنامه‌ریزی اجتماعی و فوق لیسانس مدیریت سیستم‌ها را نیز داراست.

*محمدرضا حسین زاده: عضو هیات مدیره و مدیرعامل بانک ملی ایران

حسین زاده پیش از مدیرعاملی بانک ملی، رئیس اداره سازمان و روش‌های این بانک بوده است. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است و دوره‌های مختلف مدیریت و بانکداری را طی کرده است.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی در استان‌های اردبیل و گیلان، دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های این دو استان و دبیر کمیسیون فنی سازمان و روش های بانک‌های کشور جزو مشاغل قبلی حسین زاده محسوب می شود.

او که سابقه تدریس دروس بانکداری را نیز در کارنامه کاری خود دارد، مقالات مختلفی در خصوص مباحث اقتصادی و بانکداری نوشته و در جشنواره شهید رجایی نیز به عنوان مدیر نمونه استان گیلان برگزیده شده است.

از سمت های دیگر حسین زاده می‌توان به معاون مدیرعامل در امور اعتباری و معاملاتی بانک ملی ایران، معاون مدیرعامل در امور حقوقی و وصول مطالبات بانک ملی ایران، معاون مدیرعامل در امور پشتیبانی و IT بانک ملی ایران، معاون مدیرعامل در امور استان ها و شعب کل کشور بانک ملی ایران، رییس کمیسیون فنی سازمان و روش‌های بانک‌های کشور، رییس هیأت مدیره شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، رییس هیأت مدیره شرکت داده‌ورزی سداد (IT) ، رییس کمیته تبلیغات بانک ملی ایران،   رییس هیأت مدیره شرکت هلدینگ توسعه ملی، رییس هیأت مدیره شرکت آزادراه قزوین – زنجان – تبریز، عضو هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت پارس، رییس کمیته عالی مشارکت و نظام پیشنهادهای بانک ملی ایران، رییس اداره کل سازمان و روش‌های بانک ملی ایران، مدیر بانک ملی استان گیلان، مدیر نمونه استان گیلان (جشنواره شهید رجایی)، مدیر بانک ملی استان اردبیل اشاره داشت.

انتهای پیام

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار