کسب رتبه اول پیشرفت در مسیر تعالی شرکت خدمات ارتباطی رایتل

در ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس‏‌های ارتباطی، شرکت خدمات ارتباطی رایتل موفق به کسب رتبه اول پیشرفت در مسیر تعالی و دریافت تقدیرنامه در جایزه ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس‌‏های ارتباطی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط ارزیابان رگولاتوری که در اسفند ماه 94 و بر اساس مدل‏های تعالی سازمانی صورت گرفت شرکت خدمات ارتباطی رایتل پیشرفت چشمگیری را ثبت نمود، به طوری که موفق به دریافت تقدیر نامه در جایزه ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس های ارتباطی گردید.

میزان رشد رایتل طی سال 94، بسیار قابل توجه و چشمگیر بوده و افزایشی در حدود 53 درصد را نسبت به سال 93 برای سازمان بهمراه داشته است، حرکت رایتل طی سال 94 رشد بی‏سابقه‏ای در طی نمودن مسیر تعالی محسوب می‏گردد به طوری که رتبه اول پیشرفت در این زمینه را در بین سایر اپراتورها از آن خود کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار