اسکان تابستانی معلمان و فرهنگیان آغاز شد

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اسکان موقت تابستانی فرهنگیان سراسر کشور از امروز 25 خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  فرشید سیاری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از شروع اسکان موقت تابستانی فرهنگیان از امروز 25 خرداد ماه سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این پذیرش و اسکان تا پانزدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با نیمه اول تیر ماه تابستان سال جاری افزود: مراکز رفاهی و اردوگاه‌ها در سطح استان‌ها، پاسخگوی اسکان مهمانان فرهنگی در این ایام است.

سیاری با اعلام آمادگی کامل مراکز اسکان سراسر کشور برای استقبال از مهمانان تابستانی، خاطرنشان کرد: برای تسهیل مسافرت فرهنگیان در ایام تعطیلات عید سعید فطر، سامانه رزرو اینترنتی از شنبه 5 تیر ماه در اختیار فرهنگیان است تا محل اسکان مورد نظر خود را از 10 تیر لغایت 10 شهریور مشخص کنند.

وی، بهسازی و تجهیز مراکز اسکان فرهنگیان را از جمله اهداف اصلی آموزش و پرورش خواند و گفت: نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط این اداره کل بیانگر متفاوت بودن انجام کار اسکان نوروزی فرهنگیان طی سال جدید نسبت به سال‌های گذشته و رضایت نسبی فرهنگیان از تجهیزات، پذیرش و محل‌های اسکان بوده است.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش تصریح کرد: بررسی فرایند اسکان نوروزی فرهنگیان به صورت محسوس و نامحسوس توسط ناظران مستقر در مراکز نشان از احساس رضایت و خرسندی بیشتر فرهنگیان نسبت به سال‌های قبل بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار