پورحیدری: روزهای خوبی در پیش است

سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید که افشارزاده باید در استقلال ماندنی شود زیرا می‌تواند کمک‌های زیادی به این تیم انجام دهد.

خبرگزاری ایسنا: منصور پورحیدری درباره آخرین وضعیت استقلال گفت: منصوریان و کادر مدیریتی استقلال برای موفقیت تیم تلاش زیادی می‌کنند و هواداران باید با حوصله و صبر زیاد از تیم حمایت کنند. تا به امروز بازیکن‌های خوبی جذب استقلال شدند و البته که اسکلت اصلی تیم نیز حفظ شده است که موضوع بسیار خوبی است.

وی افزود: تحلیل من این است که سال خوبی در انتظار استقلال است. از زمانی که منصوریان به استقلال آمده روزهای خوبی شروع شده است و فکر می‌کنم با حفظ این روند و حضور یک کادر فنی قوی استقلال در نتیجه‌گیری نیز موفق عمل کند.

پورحیدری در پایان گفت: امیدوارم در نهایت افشارزاده در استقلال ماندنی شود. او می‌تواند کمک استقلال باشد و بر خلاف برخی انتقادات کمک‌های زیادی به استقلال داشته است. مطمئنا ماندن او می‌تواند به استقلال کمک زیادی انجام دهد و امیدوارم این اتفاق با نظر وزارت ورزش رخ دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار