اولین نسخه آزمایشی macOS Sierra و iOS 10 اپل برای توسعه‌دهندگان عرضه شد

اپل شب گذشته مطابق معمول نسخه اولیه آزمایشی سیستم عامل‌های iOS و  Mac را معرفی کرد. این شرکت حالا امروز دسترسی توسعه‌دهندگان به نسخه‌های آزمایشی iOS 10 و macOS Sierra را میسر کرده است.

برای دانلود اولین نسخه بتا پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان iOS 10 و یا پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان macOS 10.12 بایستی به beta.apple.com مراجعه و با اپل آی‌دی خود وارد شوید. البته باید به یاد داشته باشید برای دانلود نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان باید یک اکانت دولوپر داشته باشید که هزینه سالانه‌ای برابر با 99 دلار دارد.

اگر می‌خواهید این هزینه را پرداخت نکنید باید منتظر عرضه اولین نسخه بتا عمومی باشید که تیر ماه به صورت عمومی عرضه خواهد شد. اگر چه ما نیز توصیه می‌کنیم برای اینکه دردسر کمتری را شاهد باشید منتظر عرضه نسخه بتا عمومی بمانید و نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان را بر روی دستگاه خود که هر روز از آن استفاده می‌کنید نصب نکنید چرا که مطمئناً پایداری لازم برای استفاده مداوم و روزانه را نخواهند داشت.

gsmarena

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار