واکنش نوبخت به ارتباط حسین فریدون با مدیر بانک رفاه

سخنگوی دولت گفت: هر هفته روزهای شنبه اتاق‌های فکری با انگیزه‌های سیاسی علیه دولت تشکیل می‌شود و مشخص می‌کند که در تخریب دولت روی چه موضوعاتی متمرکز شوند.

خبرگزاری تسنیم: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران،درباره تعطیلی کارخانه ارج، گفت: دولت در حال فعال کردن 7 هزار و 500 واحد تولیدی است که قبلا هم اعلام کردیم بیش از 4 هزار واحد تولیدی راکد بودند که اساسا سیاست دولت فعال کردن این واحدهاست.

وی افزود: کارخانه ارج مربوط به بانک ملی است و آنها هم می‌توانند از این تسهیلاتی که قرار است تعلق بگیرد استفاده کنند تا فعال شود، البته یک قانونی وجود دارد مبنی بر اینکه بانک‌ها نباید بنگاه‌داری کنند.

نوبخت خاطرنشان: برای کارخانه ارج 6 خریدار داخلی و یک خریدار خارجی اعلام آمادگی کردند. سیاست دولت در سال جدید فعال کردن واحدهای تولیدی است.

سخنگوی دولت تصریح کرد: تغییر و تحول در کابینه دولت و رئیس دفتر رئیس‌جمهور گمانه‌زنی است و مدت‌هاست که آن را مطرح می‌کنند و صحت ندارد.

وی درباره موضوع حقوق‌های نجومی برخی مدیران گفت: با جدیت دنبال دستور رئیس‌جمهور برای پیگیری حقوق‌های نجومی هستیم، البته آن‌ طور که در فضای رسانه‌ای مطرح شد 2 یا 3 مورد بیشتر نبود، اما لازم است یک بار کنترل کنیم و گزارش‌های لازم را ارائه دهیم و اگر در این بررسی‌ها متخلفان شناسایی شوند مشمول دستور رئیس‌جمهور بوده و عزل خواهند شد.

نوبخت تاکید کرد: تعطیلی روزهای "شنبه" به جای "پنجشنبه" در دستور کار دولت نیست.

سخنگوی دولت گفت: از عاملان ارسال‌کننده پیامک عدم دریافت حقوق بازنشستگان شکایت کردیم و پیگیریم، چون این مسئله موجب تشویش اذهان عمومی قشر بازنشسته جامعه شده بود.

وی درباره ارتباط حسین فریدون با مدیرعامل بانک رفاه و ارتباط آن با فیش‌های حقوقی، گفت: متاسفانه تا کسی 2 یا 3 روز دیده نمی‌شود انواع و اقسام شایعه‌ها از بازداشت تا موارد دیگر علیه او منتشر می‌شود؛ قوه قضائیه پاسخ این سوالات را داده است. به هر حال ما تا انتخابات 96 منتظر رواج این نوع گمانه‌زنی‌ها که اهداف سیاسی پشت آن است را داریم.

نوبخت در ادامه اظهار داشت: هر هفته روزهای شنبه اتاق‌های فکری با انگیزه‌های سیاسی علیه دولت تشکیل می‌شود و مشخص می‌کند که در تخریب دولت روی چه موضوعاتی متمرکز شوند.

این خبر در حال تکمیل است...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار