اسپورت: پیکه هم که گل زد، حالا چه؟

روزنامه کاتالونیایی اسپورت پس از درخشش پیکه در اولین بازی تیم ملی فوتبال اسپانیا نوشت: پیکه هم که گل زد، حالا چه؟ باز هم دشمن اسپانیا است؟

خبرگزاری فارس: جرارد پیکه در جریان بازی اول اسپانیا مقابل جمهوری چک با ضربه سری رویایی تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند اما فشار علیه این مدافع کاتالونیایی کاهش نیافته و مردم مادرید حتی در جشن خیابانی پیروزی تیم ملی کشورشان علیه پیکه و کاتالونیا شعار دادند. هواداران بارسلونا هم از خجالت مادریدی‌ها درآمده و شادی شب گذشته خود را به درخشش پیکه اختصاص دادند نه پیروزی اسپانیا!

تیم ملی کنونی به مربیگری دل بوسکه شبیه تیم سال 2002 شده و از تخریب وحدت ملی و اختلاف بین بازیکنان رنج می‌برد. پیکه پس از گلزنی برای تیم ملی فوتبال اسپانیا در اظهار نظری قابل تامل گفته است: برای تیم ملی کشورم گل زدم، کشور من اکنون اسپانیا است!

اسپورت: پیکه هم که گل زد، حالا چه؟

این نوع بیان مشکوک و طعنه آمیز از سوی پیکه باز هم دلخوری مردم اسپانیا را به همراه داشته است، گویا قرار است کشور پیکه در آینده نام دیگری داشته باشد.

از طرفی پیکه به شبکه ملی اسپانیا گفته است: نمی‌دانم چرا مردم و هواداران با من مشکل دارند، پسر من با پیراهن تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی را تماشا کرده و همسرم از زندگی در اسپانیا لذت می‌برد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار