اعتراف یواخیم لو پیش از بازی با لهستان

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بازی برابر لهستان را سخت توصیف کرد و به ستایش از لواندوفسکی پرداخت.

به گزارش مشرق، به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان رقابت های یورو 2016 را خوب آغاز کرد و در نخستین بازی خود موفق شد با نتیجه دو بر صفر اوکراین را شکست دهد.

بازی دوم ژرمن ها در مرحله گروهی برابر تیم لهستان خواهد بود که این تیم هم در بازی نخست خود توانست به پیروزی برسد تا به همراه آلمان شانس زیادی برای صعود به دور بعد داشته باشد. دو تیم آلمان و لهستان پنج شنبه همین هفته به مصاف هم خواهند رفت تا تیم پیروزی صعود خود را به دو بعد به عنوان تیم نخست نهایی کند.


یواخیم لوو بازی برابر لهستان را سخت توصیف کرد و درباره این دیدار گفت: هم ما و هم لهستان در دیدار نخست خود به پیروزی رسیده‌ایم و به همین خاطر دیدار رودروی دو تیم بسیار حساس خواهد بود و تیم برنده صعود خود را به عنوان صدرنشین به دور بعد نهایی خواهد کرد. براین باور هستم که بازی سختی پیش رو داریم و برای پیروز شدن باید نهایت تلاش خود را به کار برد.

او ادامه داد: لهستان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان شایسته‌ای در ترکیب خود دارد. پیش از این در دور انتخابی دو بار برابر هم به میدان رفتیم که سهم هر کدام از دو تیم یک پیروزی بود. این تیم بازیکن بزرگی همچون روبرت لواندوفسکی را در اختیار دارد که قدرت بزرگی به خط حمله این تیم داده است. این بازی برای ما بسیار مهم است و تنها به پیروزی فکر می کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار