چمران: سازمان ملل با یک مشت دلار عربستان بی‌آبرویی آشکار انجام داد/ انصاری: خیابان حجاب به نام استاد سبزواری نامگذاری شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، دویست و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران امروز با ریاست مهدی چمران و حضور تمامی اعضای شورای شهر تهران به غیر از علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران و حبیب کاشانی عضو شورا برگزار شد.

در ابتدا، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: سازمان ملل با یک مشت دلار نفتی نام عربستان را از لیست و فهرست کودک‌کشی و به خاک و خون کشیدن کشور یمن خارج کرده است و یک بی‌آبرویی آشکار انجام داده است.

وی بیان داشت: سازمان ملل، عربستان را از لیست سیاه با توجه به هشداری که در یمن انجام داده خارج کرده و این یک بی‌آبرویی آشکار است تا با دلار نفتی، خرج خود را تأمین کند.

و در ادامه غلامرضا انصاری دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات پیش از دستور، ضمن تسلیت برای درگذشت شاعر انقلابی استاد حمید سبزواری اظهار داشت: خیابان حجاب یا خیابان دانشگاه به نام این شاعر انتخاب شود.

عباس جدیدی نیز در صحن شورای اسلامی شهر تهران، قهرمانی تیم کشتی آزاد کشور را تبریک و آرزوی موفقیت در المپیک ریو برای کشتی‌گیران ایرانی کرد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/E015V4

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار