X بستن تبلیغات
5. Fixed

بلاتر در مورد لیونل مسی چه چیزی را افشا کرد؟

بهترین بازیکن جام جهانی 2014

لیونل مسی با تیم ملی آرژانتین تا فینال جام جهانی 2014 برزیل پیش رفت، اما در گام پایانی او و هم تیمی هایش در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب آلمان شدند تا بار دیگر در حسرت قهرمانی در این رقابت ها بمانند. لیونل مسی که نقش بسزایی در بالا آمدن آلبی سلسته در این تورنمنت داشت و حتی به تیم ملی ایران هم در مرحله گروهی گل زد، در نهایت عنوان بهترین بازیکن جام جهانی 2014 را به خود اختصاص داد.

لیونل مسی ، سپ بلاتر ، سپ بلاتر رئیس فیفا

عکس لیونل مسی

سپ بلاتر، رئیس پیشین و محروم شده فیفا در گفت و گو با روزنامه آرژانتینی «لا ناسیون» با یادآوری لحظه ای که مسی جایزه اش را از دست وی گرفت، گفت:«مسی به هنگام دریافت جایزه بهترین بازیکن تورنمنت با خودش می گفت "بهترین، اما قهرمانی نه!" و این را بارها با خود تکرار کرد.»

وی در ادامه در تمجید از ستاره آلبی سلسته و بارسلونا اظهار داشت:«شما نمی توانید کریستیانو رونالدو را با مسی که حالا تصمیم گرفته ریشش را نزند، مقایسه کنید. البته که مسی بهتر است! در کنار اینها او فرزند خوانده خوبی بوده است. صحبت کردن با لیونل را خیلی دوست دارم، او پسر خوبی است.»

بلاتر در مورد لیونل مسی چه چیزی را افشا کرد؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار