زمان گزارش دیوان محاسبات درباره حقوقهای بالا به مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالاً گزارش دیوان محاسبات درباره حقوقهای بالا هفته آینده به مجلس ارائه می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 25 خرداد) خانه ملت در اخطار قانون اساسی گفت: طبق اصل نهم قانون اساسی که به تبعیض در پرداخت حقوق و دستمزد اختصاص دارد، نمایندگان مجلس قانونی تصویب کرده‌اند که حداقل و حداکثر دستمزدها طوری باشد که مثلاً اگر کسی یک‌میلیون تومان حقوق می‌گیرد با فرد دیگری دستمزدش خیلی تفاوت نداشته باشد.

وی از پرداخت حقوقهای میلیاردی در وزارت بهداشت انتقاد کرد و افزود: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم‌میلیاردی و دو میلیارد تومانی در ماه پرداخت می‌شود.

قاضی‌پور ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور حداقل و حداکثر دستمزد را 10 برابر ابلاغ کرده که ما نمی‌دانیم این میزان را از کجا آورده است.

به گزارش تسنیم،‌ علی لاریجانی که ریاست جلسه را به‌عهده داشت در پاسخ به اخطار قانون اساسی قاضی‌پور گفت: به دیوان محاسبات دستور داده‌ایم که موضوع حقوقها و دستمزدهای بالا را پیگیری کند که احتمالاً تا اوایل هفته آینده گزارشی را خواهد داد که اگر تخلفاتی بوده به اطلاعتان خواهیم رساند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار