سقوط هواپیما را تایید یا تکذیب نمی‌کنم/یک‌گروه برای بررسی به منطقه اعزام شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از شیراز، شامگاه دوشنبه، دربرخی از شبکه‌های اجتماعی خبری مبنی برسقوط هواپیمای ملخی ناجا در منطقه داراب استان فارس انتشار یافت که فرماندارداراب اظهارداشت: زمان اعلام خبر سقوط هواپیما در حدود ساعت 19 اعلام که با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه یک گروه کوهنورد را به ارتفاعات اعزام کرده‌ایم وتا کنون خبری بر این موضوع دریافت نشده است.

عبدالرضا قاسم‌پور فرماندار داراب با اعلام اینکه بنا برگزارش مردم محلی که اعلام کرده بودند شیئی را مشاهده کرده‌اند که در محدوده مرز بین داراب و سیرجان سقوط کرده و آتش‌ گرفته است افزود:با توجه به اینکه وقوع حریق در عرصه‌ای از منابع طبیعی که وسعتی حدود 20هکتار دارد، تایید شده است اما سقوط هواپیما را تایید یا تکذیب نخواهم کرد.

این در حالی است که مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس در گفت وگو با تسنیم سقوط هواپیما یا بالگرد در محدوده داراب را تکذیب کرد.

حسن فیاض‌پور با تاکید بر اینکه طی تماس تلفنی که با مدیران فرودگاه‌های استان های همجوار گرفته شده گفت: هیچ‌گونه حادثه سقوط توسط سیستم‌های آنها ثبت نشده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار