X بستن تبلیغات
5. Fixed

با این صندلی‌ها نگران کمبودِ جا نباشید!

همه کسانی که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند می دانند که فضا چیزیست که باید قدر آن را دانست و چیزی که بیش از همه مقدار زیادی از فضا را اشغال می کند مبلمان است مگر اینکه مبلمان شما را «Jongha Choi» طراحی کرده باشد!

برترین ها: همه کسانی که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند می دانند که فضا چیزیست که باید قدر آن را دانست و چیزی که بیش از همه مقدار زیادی از فضا را اشغال می کند مبلمان است مگر اینکه مبلمان شما را «Jongha Choi» طراحی کرده باشد!

نگاهی به تصاویر زیر بیندازید تا منظور ما را بهتر متوجه شوید. این طراح کره ای یک روش ابتکاری برای به حداکثر رساندن فضای زندگی شما پیدا کرده است درحالیکه دکوراسیون دو بعدی شگفت انگیزی هم برای دیوارهایتان فراهم می کند. او مجموعه این نیمکت و صندلی طراحی کرده که بسیار ساده و در عین حال بسیار موثر هستند. لولاهای دستی آن ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی آن ها را تا کرده و به شکل تقریبا دو بعدی درآورید و سپس به راحتی روی دیوار آویزان کنید یا به راحتی انبار کنید. آنها برای مهمانی ها کاملا مناسب هستند و یا برای اوقاتی که می خواهید به راحتی در آپارتمان خود ورزش کنید بدون اینکه مدام با مبلمانتان برخورد کنید.

مبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچکمبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچکمبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچکمبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچکمبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچکمبلمان دو بعدی برای آپارتمان های کوچک

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار