X بستن تبلیغات
5. Fixed

E3 2016| خلاصه جزئیات بازی God Of War از زبان کارگردان این عنوان

E3 2016| خلاصه جزئیات بازی God Of War از زبان کارگردان این عنوان

در زمان برگزاری کنفرانس E3 شرکت سونی، سری جدید بازی God Of War نیز معرفی شد. برای مرور اولین و مهمترین جزئیات منتشر شده از این عنوان همراه ما باشید.

بازی جدید God Of War صرفا با همین نام شناخته‌ می‌شود و God Of War  ۴ نیست. شما می‌توانید تریلر معرفی و گیم‌پلی این عنوان را در این بخش مشاهده کنید.

کوری بارلوگ که به عنوان کارگردان  God Of War شناخته می‌شود، اطلاعاتی را در رابطه با این بازی منتشر کرده که جمع بندی آن بدین شرح است:

گیم‌پلی سبک و سیاقی جدید به خود گرفته است اما داستان این بار با افسانه‌های اسکاندیناوی ادامه می‌یابد. بازیکن در کل طول بازی، در نقش Kratos خواهد بود. وقایع داستانی این عنوان در چندین سال بعد از پایان God of War 3 جریان دارد. این بازی نسبت به عناوین قبلی دارای کنترل‌های بسیار راحت‌تری است. میزان دسترسی مانند بازی‌های قبلی است اما گیم‌پلی کاملا متفاوت می‌باشد. این یک بازی بزرگ است اما جهان باز نیست. در آینده اطلاعات بیشتری پیرامون شخصیت‌های بازی منتشر خواهد شد. این بازی گفته شده که “به زودی” عرضه خواهد شد اما چنین اتفاقی امسال نخواهد افتاد. صحنه‌های کلید زنی به مانند بازی‌های قبلی نیستند.

God Of War در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار