‫مادربزرگ محکوم به اعدام : در لیست مرگ هستم + عکس

رکنا: "لیندسی سندیفورد" مادربزرگ محکوم به اعدام که از پشتیبانی بسیاری از افراد به وجد آمده، با انتشار نامه ای از تمام این افراد تشکر کرد.

لیندسی سندیفورد اهل شمال یورک شایر، انگلستان که در اواخر سال 2012 به اتهام مواد مخدر بازداشت شده بود در ژانویه 2013 توسط یک دادگاه در اندونزی پس از از مجرم شناخته شدن به مرگ محکوم شده بود. وی نخست از سوی دادگاه به 15 سال حبس محکوم شد، اما مجازات وی به اعدام با تیرباران ارتقا یافت. گرچه مرگ حداکثر مجازات برای جرائم مرتبط با مواد مخدر بر طبق قوانین اندونزی است، اما این حکم توسط دولت و فعالان ضد مجازات اعدام بریتانیا محکوم شد. طبق گزارش پلیس اندونزی این زن با حمل محموله بزرگ کوکائین در چمدان خود و وارد کردنش به فرودگاه بین‌المللی، صنعت گردشگری بالی را بدنام کرده است. وی با توجه به حمایت از سوی بسیاری از افراد از تمام حامیان خود با انتشار نامه ای تشکر ویژه کرد و در این نامه نوشته این هفته، هفته بسیار خوبی بوده خوشحالم که حامیانی همچون شما دارم. تصویر این نامه را دوست متهم با عنوان «پیام لیندسی به بسیاری از حامیان وی» توئیت کرد. این مادربزرگ در حال حاضر نگران است که نام اش در فهرست اعدامین هفته های آتی باشد. لیندسی بعد از دستگیری اذعان داشته از سوی باند قاچاق مواد مخدر برای انجام این کار تحت فشار قرار گرفته بود چرا که آنها خانواده وی را تهدید به مرگ کرده بودند. 'جوکو ویدودو' رئیس جمهور اندونزی، مواد مخدر را برای این کشور تهدید امنیتی دانسته و خواستار مقابله با آن شده است. دادستان کل اندونزی نیز اخیرا اعلام کرده است اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در سال جاری میلادی پس از یک وقفه کوتاه مدت از سر گرفته می شود. بنابراین این نظر دادستانی در خصوص پرونده لیندسی موجی از نگرانی ها به راه افتاده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار