Xبستن تبلیغات

برایم سخت بود که بخواهم از پرسپولیس جدا شوم / یک دفاع و یک مهاجم شش دانگ می خواهیم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصطفی قنبرپور در خصوص پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی نوجوانان به وی اظهار داشت: «من حدود 5 سال در تیم‌های پایه کار کرده بودم و به همین دلیل هم مسئولان فدراسیون فوتبال به من محبت داشتند و نام من را به عنوان یکی از گزینه‌های مربیگری تیم نوجوانان اعلام کردند، اما با توجه به تکلیفی که در پرسپولیس دارم برایم سخت بود که بخواهم از پرسپولیس جدا شوم و سعی می‌کنم به عنوان یک سرباز در خدمت تیم محبوبم خدمت کنم. به همین دلیل از لطف مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر کردم و قصد دارم به عنوان سرباز در کنار پرسپولیس کار کنم.»

 

وی درباره اینکه از او به عنوان یکی از گزینه‌های سرپرستی تیم پرسپولیس نام برده می‌شود، افزود: «آقای خوردبین در سمت خودش خواهد بود و من همانند فصل گذشته به عنوان یکی از اعضای کادر فنی در خدمت پرسپولیس هستم. به هر حال همیشه گفته‌ام که نام پرسپولیس از همه نام‌ها بزرگ‌تر است و ما هم سرباز پرسپولیس هستیم، می‌خواهم همچون فصل گذشته با همه وجود به پرسولیس خدمت کنم.»

 

مربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکن به این تیم و اینکه چقدر از خواسته‌های برانکو فراهم شده، عنوان کرد: «خوشبختانه تعامل خوبی بین برانکو و باشگاه وجود دارد و مسئولان باشگاه هم همه تلاش خود را کرده‌اند تا خواسته‌های سرمربی تیم برآورده شود. تا اینجا حدود 80 درصد از خواسته‌های برانکو محقق شده و 20 درصدی هم که به‌وقوع نپیوست به دلیل این بود که بازیکنانی که می‌خواستیم، تحت قرارداد باشگاه‌های دیگر بودند. فکر می‌کنم در یکی‌، دو پست دیگر نیاز به بازیکن داریم که با تفکر بیشتر می‌توانیم این بازیکنان را جذب کنیم. ما یک دفاع لازم داریم و باید یک مهاجم شش دانگ هم جذب کنیم، ‌اما به نظرم نباید در جذب بازیکنان عجله به خرج دهیم.»

 

قنبرپور در مورد اینکه گفته می‌شود در برخی از پست‌های پرسپولیس ترافیک بازیکن وجود دارد، گفت: «قطعا یک تیم بزرگ وقتی می‌خواهد در 3 جام بازی کند، باید در همه پست‌ها دو بازیکن آماده داشته باشد. پرسپولیس فصل آینده در سه جبهه بازی خواهد کرد و قطعا باید چه روی نیمکت و چه داخل زمین بازیکن کارآمد و شاخص داشته باشد، تیم ما در فصل آینده باید بیش‌تر از 30 بازی انجام دهد که در این شرایط قطعاً نیاز مبرمی به بازیکنان باکیفیت داریم. شرایط فوتبال به‌گونه‌ای است که یک بازیکن شاید مصدوم یا محروم شود. در کل باید در همه بخش‌ها قوی باشیم.»

فارس

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار