ماجرای زن جوانی که زیرمشت و لگدهای همسرش جان داد+عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"،  بیست و ششم خرداد سال 94 مأموران پلیس پایتخت در جریان یک جنایت خانوادگی قرار گرفتند و پی بردند مردی پس از کشتن همسرش دست به خودکشی زده اما نمرده و با پیکری مجروح به بیمارستان منتقل شده است.همچنین جسد مهناز 30 ساله که آثار کبودی روی سر و بدنش مشهود بود نیز برای تشخیص علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

مجتبی – عامل قتل-37 ساله در بازجویی‌ها گفت: روز حادثه بین من و همسرم مهناز مشاجره لفظی بالا گرفت. بعد هم از شدت عصبانیت او را گرفتم و به کمد کوبیدم که ناگهان صورتش به دیوار اتاق خورد و به زمین افتاد.

همان لحظه هم با مشت و لگد به جانش افتادم، چرا که خیلی عصبی بودم و خون جلوی چشمانم را گرفته بود. پس از چند دقیقه، زنم رفت تا آب بخورد و وقتی برگشت، به زمین افتاد و سرش به سرامیک‌ها اصابت کرد. کمکش کردم روی تختخواب دراز کشید. فردای آن روز، صبح وقتی دیدم نفس نمی‌کشد، ترسیدم و وقتی مطمئن شدم که مرده است. همان جا بود که دست به خودکشی زدم اما مادر زنم و مأموران پلیس سر رسیدند و من را در حال اغما به بیمارستان رساندند. حالا هم بشدت پشیمانم. پدر زن این مرد برای او تقاضای قصاص کرد ولی مادر قربانی از قصاص گذشت.

 به این ترتیب، پرونده جنایت خانوادگی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا محاکمه متهم به قتل آغاز شود.

تابناک

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار