‫سرنوشت اسرار آمیز کودکی که کنار جسد مادرش در جاده سوادکوه رها شده بود + عکس

مأموران پلیس این کودک را ساعت یک بامداد 22 فروردین 95  در جاده  سوادکوه  به طرف زیرآب در حالی پیدا کردند  که  در فاصله  100 متری اش جسد زنی پیدا شد که به قتل رسیده بود.  پزشکی قانونی بعد از چند روز اعلام کرد این کودک فرزند مقتول است اما از هویت مادر کودک اطلاعی در دست نبود.
با آنکه  مشخصات کودک رهاشده به سراسرکشور مخابره شد اما تاکنون اطلاعی از خانواده وی به‌‌دست نیامده است. چند روز بعد نیز قاتل زن ناشناس با همکاری مردم شناسایی و دستگیر شد اما وی در بازجویی‌ها مدعی شد: زن جوان را کشتم چراکه قصد اخاذی داشت و مدعی بود کودک متعلق به من است.
علی‌اکبر شیر‌سوار - رئیس داد‌گستری سوادکوه‌شمالی-  با اشاره به اینکه هنوز هویت  مقتول کشف نشده خاطر‌نشان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد به احتمال قوی این مادر و کودک  ساکن فیروز‌کوه بوده‌اند.
وی با درخواست انتشار عکس کودک  در رسانه‌ها از مردم خواست چنانچه  از هویت  مقتول، فرزندش یا خانواده اش اطلاعی دارند موضوع را به پلیس110 یا دادگستری سوادکوه اعلام کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار